Esimene Tõrva Raadio DJ koolitus inspireeris kohaletulnuid!

Written by on 24. okt. 2019

Koolivaheaja esimesel päeval kogunesid muusikahuvilised jälle raadiosse, et saada targaks plaadikeerutamise koha pealt. DJ koolituse viis läbi DJ Lauri Täht, kes on saatejuht Raadio 2, DJ näiteks Reketi tuuridel ning mängib muusikat ka lokaalides. Koolitus tõi kohale erineva taustaga huvilisi: õppima tulid noored kooliealised poisid ja tüdrukud ning kahe- ja kolmekümnendates mehed, kellest mõned on puldiga varem veidi kokku puutunud. Kohal oli ka vallavanem, kes seni enda sõnul ainult loomulikust intelligentsist MÖK-i (munitsipaalööklubi) ajal muusikat mänginud.

Koolitaja tegi esmalt ülevaate DJ maailmast, mida tähendab DJ-ks olemine, kuidas leida muusikat ja mida kellele mängida. Lisaks tutvustas ta DJ pulti, selle funktsioone ja kasutamisvõimalusi. „Tõrva soetatud DJ tehnika on maailma üks parimaid komplekt-aparaate ning sedasorti tehnikat kasutavad kõik professionaalsed DJ-d,“ kiitis Lauri Täht, kellel on väga hea meel, et Tõrva Raadio ja Tõrva Vallavalitsus on teinud suure sammu noorte huvide harimisel. Koolituse lõpus sai ka igaüks Lauri Tähe õpetava pilgu all puldi võlusid proovida ja küsida koolitajalt kohe tekkinud küsimusi.

Edaspidi saavad kõik huvilised DJ pulti kasutada kas iseseisvalt või juhendaja abiga graafiku alusel. Tegevusest saab osa võtta ka siis, kui avakoolitusel osaleda ei saanud. Kui oled huvitatud, anna endast märku margo@torva.ee või Tõrva Raadio Facebooki lehel.

Koolitusel tehtud fotosid näeb siin: photos.app.goo.gl/7VNMmUVLJNGgXuzF7


Continue reading

Current track

Title

Artist