Paika sai Tõrva Raadio toimetus

Written by on 10. apr. 2020

Täna toimus kaks tähtsat e-koosolekut, kus toimus hulgaliselt valimisi nagu kevaditi on Tõrva Raadiol kombeks.

Ennelõunal toimus MTÜ Tõrva Noorte Liit üldkoosolek, kus päevakorras oli majandusaasta aruande kinnitamine, Tõrva Raadio nõukogu koosseisu muutmine ning juhatuse liikmete valimine. Järgmised kaks aastat jätkavad Tõrva Noorte Liidu juhatuse liikmetena Margo Metsoja, Karl Kirt ja Romet Piller. Sirli Pippar juhatuse liikmena ei soovinud enam jätkata. Lisaks muutis üldkoosolek nõukogu koosseisu. Uuteks liikmeteks on Tõrva Raadio nõukogus Sandra Saar, Katariina Mehide, Teve Rajamets ja Kata Maria Metsar. Nõukogust kutsuti tagasi Marietta Juurikas, Riin Lepik ja Maila-Liisa Kais.

Peale seda järgnes Tõrva Raadio nõukogu koosolek, kus päevakorras oli toimetuse liikmete kinnitamine peatoimetaja ettepanekul ning nõukogu esimehe valimine. Tõrva Raadio peatoimetaja Riin Lepiku sõnul on toimetuses hulgaliselt uusi inimesi, mis on järelkasvule hea. „Toimetus saab olema kindlasti väga tegus ja mul on hea meel, et toimetuses on inimesi, kelle jaoks on see esmakordne kogemus,“ sõnas peatoimetaja. „Kõige suurem muudatus on kindlasti see, et meil on uus tehnikajuht,“ lisas ta.

Tõrva Raadio nõukogu kinnitas peatoimetaja ettepanekul toimetuse liikmeteks päevavööndi toimetaja Katariina Mehide, õhtuvööndi toimetaja Gaida Kertu Roosi, toimetaja Karl Moorits Kurvitsa, turundusjuhi Karl Kirti, muusikajuhi Kata Maria Metsari, tehnikajuhi Kristo Oja, stuudiojuhi Margo Metsoja ning reklaamijuhi Sirli Pippari. Eelnevalt oli nõukogu kinnitatud toimetuse liikmetena peatoimetaja Riin Lepiku ja arendusjuhi Romet Pilleri.

Tõrva Raadio nõukogu esimeheks valiti Karl Kirti asemel Kaspar Metsar. Karl Kirt teatas eelmisel koosolekul, et soovib ametikohast taanduda. Nõukogu esimehe kohale kandideerisid Kaspar Metsar ja Sirli Pippar. Kaspar kogus 5 poolthäält ja Sirli 4 poolthäält.

Lisaks arutati võimalust teha erakorraline Tõrva Raadio kevadisel perioodil. Ühise arutelu tulemusena leiti, et praegu pole meeskonnal piisavalt võimekust, et kooli ja töö kõrvalt käima lükata kevadist Tõrva Raadiot. Seega on Tõrva Raadio eetris taas suvel.


Current track

Title

Artist