Toeta raadiot reklaamiga!

Written by on 15. juuni 2021

7 imelist aastat on Tõrva Raadio juba tegutsenud ning selle aja jooksul on proovitud küll reklaamiga kui reklaamita. Viimane variant ei ole kuigi kauaks püsima jäänud, sest reklaam annab programmile kõvasti funki juurde. Tänaseks päevaks oleme teinud mitmeid reklaame nii teenustele kui toodetele, ettevõtetele kui avalikele üritustele. Kasutame reklaamide valmistamisel täiesti omasid toredaid Tõrva Raadio hääli. Ka monteerimise teostame kenasti Tõrva Raadio stuudiotes. Muide, need omad ja toredad Tõrva Raadio tegijad teevad oma tööd täiesti tasuta. Reklaamimüük on ainuke vahend, millega saab kulusid päris ise oma vaevaga katta. Muidu küsime raha toetajatelt, sponsoritelt, projektidest. Aga paljusid asju ei saa projektidesse panna – näiteks raadio ajal raadiohäälte toitustamist või ruumide renti või inventari uuendamist. Seega päris oma häälega välja teenitud toetus raadiole on hädasti vajalik.

Tõrva Raadiol on kuulajaid nii Tõrvast kui selle lähiümbrusest, aga ka kõikjalt maailmast – meid saab kuulata internetist (torvaraadio.ee) ja uskuge- seda tehakse väga palju! Lisaks reklaamklipile, reklaamime oma partnereid, kes auhinnamängudesse panustavad ka Facebookis. See kanal lendab meil hooajal samuti hästi ning postitusi jälgivad ning ootavad väga paljud meie fännid.

Kui Teil tekkis soov meie raadios midagi reklaamida, siis oma reklaamisoovist tuleks teada anda meie reklaamijuhile Sirli Pipparile (sirli.pippar@gmail.com), kellega koos on võimalik panna kokku just Teile sobiv reklaamipakett!

Reklaami hinnakirja ja tingimustega on võimalik tutvuda siin https://www.torvaraadio.ee/reklaam/  

 

Kui Teil aga reklaamisoovi ei ole, kuid tahaksite raadiot ikkagi kuidagi toetada, siis annetused on teretulnud MTÜ Tõrva Noorte Liit arveldusarvele EE232200221056177672 , selgitus “Annetus Tõrva Raadiole”.

Kui sooviksite aga panustada auhinnamängu, tasuks samuti ühendust võtta meie reklaamijuhiga.

Kõiki annetajaid ja toetajaid täname juba traditsiooniks saanud toetajate klipis raadios ning märgime ära ka kodulehel (https://www.torvaraadio.ee/toetajad/) . 

 

Ja kui Te üldse rahadega ei taha toimetada, siis toetage meid oma jälgimise ja sõbraliku poolehoiuga Facebookis (Tõrva Raadio) ning Instagramis (torvaraadio). 

Olge te tuhandest tänatud!


Current track

Title

Artist