Tõrva Raadio läheb suvele vastu uuenenud programmiga

Written by on 8. juuni 2020

Tõrva Raadio nõukogu kinnitas 6. 13. juulist kuni 1. augustini toimuva Tõrva Raadio programmi. Suveraadios saab olema uusi ja huvitavaid saateid, mis lisati programmi raadioliikmete ettepanekuid arvestades.

“Meil saab olema esmaspäevast neljapäevani nö “argipäeva” programm. Reeded saavad olema teistsuguse ülesehitusega kui varasemalt,” rääkis päevavööndi toimetaja Katariina Mehide. “Argipäeviti kell 10 lisandub programmi saade “Mõistus ruudus”, kus räägime erinevatel populaarteaduslikel teemadel.

Uue saatena lisandub kell 13 saade “Räägime”, kus võetakse fookusesse erinevad teemad. “Saates räägime kohalikel, Eesti kui ka välismaa teemadel. Selline arutlev poliitikateemadele keskenduv saade oli programmist puudu,” lisas päevavööndi toimetaja. Kell 14 on eetris “Noortesaade”, mille eesmärgiks on tutvustada noortele erinevaid võimalusi oma vaba aja sisukaks veetmiseks ning õigete tulevikuotsuste tegemiseks.

Argipäeva õhtutel on taas mõnusad jutu- ja muusikasaateid. “Uue saatena on programmis “Kümnendad”, et tagasi põigata äsja lõppenud kümnendile muusikamaailmas,” rääkis õhtuvööndi toimetaja Gaida Kertu Roos. “Lisaks on programmis uute saadetena “Head võnked” ning “Mõrvad ja müsteeriumid,”” lisas ta.

Reedeti on programmis olulised muudatused. “Peale “Tõrva äratajat”, saab kuulata kõige värskemat muusikat saates “Toormuss” ning kell 13 on eetris “Saagem tuttavaks,” kus tunniajases saates võtame luubi alla ühe inimese,” rääkis Katariina. Reede õhtut jääb lõpetama Tõrva Raadios tantsumuusikasaade, kus DJ pulti lähevad meie enda raadioliikmed.

Katariina Mehide rääkis, et nädalavahetuse programmis suuri muudatusi ei ole, kuid kaks uut saadet on siiski programmi lisandunud. “Reisimaailma asemel on meil laupäeviti “Reisisihtkoht on Eesti”. Sel aastal välismaale väga asja ei ole ning eesmärgiks ongi tutvustada põnevaid Eesti paikasid. ” Lisaks on laupäeval eetris saade “Vandenõu laupäev”, kus lahatakse tuntumaid vandenõuteooriaid.

Nädalavahetuse õhtutel pakume taas kõigile soovijatele võimaluse teha päris oma muusikasaade. “”Vabamuss” ootab taas laupäeval ja pühapäeval peale kella 18 kõiki huvilisi! Jälgige meie kodulehte, sest varsti saabub info “Vabamussi” kohta,” rääkis Gaida Kertu.

Saatekava ja programm on peagi kättesaadav meie kodulehelt. Tõrva Raadio on eetris 13. juulist kuni 1. augustini.


Current track

Title

Artist