Tõrva Raadioga liitusid kaks ägedat noort

Written by on 19. märts 2020

Tõrva Raadio meeskond on saanud täiendust kahe vahva noore näol – Roosi Rahnu ja Ly Johanson. Uued raadiotegijad saavad oma esimesed ristsed suvisel Tõrva Raadio hooajal.

Roosi ütles, et liitus Tõrva Raadioga seetõttu, et soovib olla aktiivsem ning endale rohkem tegevust leida. “Tõrva Raadios kaasa löömine on suureks enesearenduseks ning see pakub mulle kõvasti huvi,” rääkis Roosi. Tõrva Raadios tahab ta teha saateid, mis on ühtaegu harivad ning lahutavad ka hästi meelt. “Põnevatel teemadel jutusaadete tegemine oleks väga äge, sest vabalt rääkimisega mul probleeme ei ole. Samuti oleks vahva vabamuusikat lasta ja koos teistega lihtsalt mõnusalt aega veeta,” lisas ta.

Peale Tõrva Raadio tegeleb Roosi näitlemise, laulmise ning viiulimänguga. Ta lööb kaasa kooli õpilasesinduses ning kandideerib Tõrva valla noortevolikokku.

Lyl oli Tõrva Raadioga plaanis liituda juba ammu, aga puudus piisav julgus, et seda teha. “Sellel talvel sain võimaluse käia kahes raadiosaates külaliseks ja mulle väga meeldis seal. Ei olnudki nii hull, kui ma alguses kartsin,” rääkis Ly. Peale neid külaskäike otsustas ta Tõrva Raadioga lõpuks liituda. Milliseid saateid ta teha tahaks, ei oska ta veel välja tuua. “Kõik saated tunduvad põnevad. Erinevad teemad, mis mind huvitavad, on kindlasti teater, muusika ja tants. Need kõik moodustavad minu igapäeva elust suure osa,” lisas ta.

Peale Tõrva Raadio tegeleb ta näitlemise ja võrkpalliga. Lisaks mängib ta klaverit ja loomulikult käib ka tantsimas.

Ly käis külaliseks Tõrva Äratajas. Saade kuulatav siit.

Tõrva Raadio uusi raadiohääli kuulete juba sel suvel!

Tere tulemast meeskonda!


Current track

Title

Artist