Tõrva Raadiol veel üks vahva liige juures

Written by on 26. märts 2020

Tõrva Raadioga on liitunud vahepeal ägedaid noori. Meie kõige värskem meeskonnaliige on Emma Laureen Paul.

Emma Laureen liitus raadioga pärast pikka kaalumist. Teda kutsuti päris mitmeid kordi, kuid nüüd sai see teoks. “Kuna ma ei pea ennast just kõige soravamaks rääkijaks, otsustasin ma esialgu ennast raadioga mitte siduda ja keeldusin kõigist kutsumistest,” rääkis ta. “Küll olen ma raadios paar korda külalisena käinud ning teades, kui tore seltskond seal koos on, jäi see otsus kripeldama.”

Nüüd on Emma Laureen Tõrva Raadio meeskonnaliige. “Enda tugevamaks küljeks olen siiani pidanud just kirjutamist, seega on minu eesmärk saada raadiost rääkimiseks julgust juurde,” rääkis ta, miks ta lõpuks raadioga siiski liitus.

Emma Laureen tahaks teha mõne saate, kus saaks stuudiost välja minna. “Samuti huvitavad mind muusika, teater, kunst ehk midagi loovat,” lisas Emma Laureen.

Peale Tõrva Raadio tegeleb ta veel laulmisega, käib kahes näitetrupis ning tegeleb ratsutamisega. Lisaks oskab ta mängida klaverit, trumme, kitarri, ukulelet ja ksülofoni. “Olen kirjutanud artikleid Tankla Noortelehte, vabadel hetkedel joonistan. Gümnasistina on kõige olulisem minu jaoks siiski õppimine.”  Emma Laureen kandideerib ka Tõrva valla noortevolikokku.

Emma Laureeni kuuleb Tõrva Raadios juba suvisel hooajal.

Tere tulemast meeskonda!


Current track

Title

Artist