UUS TOIMETUS: õhtuvööndi Gaida Kertu

Written by on 23. apr. 2020

Jätkame meie toimetuse liikmete tutvustamisega. Kord on kätte jõudnud Gaida Kertu Roosi kätte. Temal on toimetuses roll toimetada õhtuvööndit.

Gaida Kertul pole raadios küll veel pikka kogemust, kuid toimetusse asumine on temagi jaoks väljakutse, mida täita. „Otsustasin toimetusse astuda, sest see tundus huvitava väljakutsena ning võimalusena aktiivsemalt raadio toimimisse sekkuda,“ rääkis Gaida. „Tahaksin tagada raadio stabiilse töö.“

Karantiiniaeg on Gaida Kertul olnud pigem tavapärane. „Edukalt on aega sisustanud kool, aga ka magamine, raamatud ja vaatan Netflixist sarju. Trenni olen ka teinud!“ Peale raadiost osavõtmise tegeleb Gaida Kertu aktiivselt mitmel rindel. „Mängin võrkpalli ja viiulit, võtan osa näiteringi tegevusest ja Tõrva Gümnaasiumi õpilasesinduse tööst.“ Viie aasta pärast on Gaida Kertu hinnangul Tõrva Raadio töötamas samasuguse hooga. „Ainult uusi liikmeid on lisandunud,“ lisas ta.

Edu Gaida Kertule!

Eelmisel hooajal tegi Gaida Kertu ühe vabamussi saate, mida saate kuulata siit:

Õhtuvööndi toimetaja ülesanded: programmi küsitlus koostamine koos teiste programmitoimetajatega; õhtuvööndi programmi koostamine; saatejuhtide jagamine (koostöös päevavööndi toimetajaga ja toimetajaga); saadete reklaamiaegade jagamine (FB, Insta) koostöös turundusjuhiga; saadete juhendite koostamine; saatejuhtide koolitamine; saatejuhtidele tagasiside andmine; saatejuhtide nõustamine ja soovituste andmine.


Current track

Title

Artist