UUS TOIMETUS: päevavööndi Katariina

Written by on 11. mai 2020

Toimetusega liitus esmakordselt Katariina Mehide, kelle ülesandeks on toimetada päevavööndi saateid. Seegi toimetuse koht on saanud uue sisu ning vähem tööülesandeid, et keskenduda paremini saadete tagasisidestamisele ja planeerimisele.

Katariina otsustas raadioga liituda, et astuda järgmine samm. “Olen juba päris kaua raadios tegev olnud ja mõtlesin, et võiks proovida midagi uut. See on uus ja põnev väljakutse ning väga hea võimalus aidata rohkem raadio töös kaasa,” räägib Katariina.

Katariina peamine eesmärk on päevavööndi saadete hea kvaliteet. “Ma sooviksin tagada, et kõigil päevavööndi saatejuhtidel oleksid head saated. Tahan veel, et raadio tegemine sujuks mõnusalt ja seda oleks tore teha!”

Karantiinielu pole Katariina jaoks olnud meelakkumine. “Enamus päevast õpin, aga leian ka aega enda liigutamiseks. Näiteks käin kõndimas, sõidan rattaga või jooksen. Loomulikult tuleb teha ka koduseid toimetusi.”

Eelmisest sügisest õpib Katariina Tartus Hugo Treffneri Gümnaasiumis. Lisaks sellele kuulus ta Tõrva valla noortevolikokku ning ta tantsib rahvatantsuansamblis Tantsutallad.

Tema hinnangul võiks Tõrva Raadio leviala olla 2025. aastal suurem. Samuti tahaks ta, et selleks ajaks oleks veelgi lisandunud noori ägedaid tegijaid. “Tahaksin loota, et uute tegijate lisandumine mitmekesistab meie programmi. Viie aasta pärast võiksime olla professionaalsemad!”

Edu uues ametis!

Katariina oli saatejuhiks vabatahtlikke tutvustavale saatele “Tere, olen vabatahtlik!” Siin üks näide tema juhitud saatest. Head kuulamist!

Päevavööndi toimetaja ülesanded: päevavööndi programmi koostamine; programmi küsitlus koostamine koos teiste programmitoimetajatega; saatejuhtide jagamine (koostöös õhtuvööndi toimetajaga ja toimetajaga); saadete reklaamiaegade jagamine (FB, Insta) koostöös turundusjuhiga; saadete juhendite koostamine; saatejuhtide koolitamine; saatejuhtidele tagasiside andmine; saatejuhtide nõustamine ja soovituste andmine; saatekava postitamine kodulehele.


Current track

Title

Artist