UUS TOIMETUS: reklaamivõlur Sirli

Written by on 28. apr. 2020

Järgmisena tutvustame meie reklaamijuhti Sirli Pipparit, kes on selles rollis teist ametiaega järjest. Sirli näol on tegemist meie esimese peatoimetajaga, kes on raadiot vedanud selle algusest peale.

Enda sõnutsi talle reklaamijuhi amet meeldis. Seetõttu otsustas ta jätkata ka sellel aastal. Lisaks jäid mõned tööd veel tegemata, millega tahab jätkata. „Ma tahan vaadata veel kord üle auhinnamängude strateegia, suhelda ja teha positiivseid kokkuleppeid meie partneritega,“ rääkis Sirli.

Sirlil on karantiiniaeg möödunud toimekalt ning väga palju muudatusi ta oma elus tegema ei ole pidanud. „Kuna olen lapsehoolduspuhkusel, siis on muutunud vaid see, et mõlemad lapsed on kodus ja tuleb mõelda ja olla loov, kasutada aega targasti ära ning skeemitada, kuidas end jagada 2-aastase ja 7-kuuse lapse vahel.“ Sirli hinnangul on kurb see, et ei saa käia mänguväljakutel ega kodust kaugemal. „Kinni on ju nii ujulad, mängutoad ja muud sellised kohad, mis pakkusid vaheldust.“

Peale raadio Sirlil palju muudeks hobideks aega ei jää. „Hetkel on esikohal pere ja beebimajandus. Muud huvid paraku päevakavasse ei mahu praegu.“

Tõrva Raadio 2025 on Sirli nägemusel tulvil elurõõmu ja teotahtelisi tegijaid. „Raadio võiks ju kaugemale levida ja kõlada veidi rohkem kui mõned nädalad aastas,“ ütles ta lõpetuseks.

Edu Sirlile tema töös!

Suvel 2019 tegi Sirli saadet nimega InterFaib. Tema mõnusat muusikasaadet kuula siit:

Reklaamijuhi ülesanded: reklaami müük; reklaamide valmistamine; reklaamigraafiku loomine, avalikuks tegemine; reklaamide lisamine raadioprogrammi; raadio auhinnamängude korraldamine ja nende eest vastutamine; koostöös turundusjuhiga sponsorite leidmine, nende reklaamimine, auhinnamängude läbiviimine.


Current track

Title

Artist