UUS TOIMETUS: tehnikajuht…ptüi stuudiojuht Margo

Written by on 16. apr. 2020

Täna alustame meie äsja valitud toimetuse liikmete tutvustamisega. 10. aprillil valis nõukogu kaheksa toimetuse liiget. Veebruaris valiti toimetuse liikmeteks veel kaks inimest. Seega tutvustame kümmet erinevat inimest.

Esiteks alustame tutvustamist meie uuest stuudiojuhist. Väljakutse stuudiojuhi ametile võttis vastu Margo, kes oli eelnevalt üle 5 aasta ametis tehnikajuhina. “Ammu on olnud huvi miskit muud proovida,” ütles Margo. “Plaanis on stuudioruumide remont, veevärgi toomine teisele korrusele, köögiruumi sisustamine,” rääkis Margo oma plaanidest. Seega on lähiajal stuudios toimumas suuremad muudatused, et suvehooajale minna vastu värskemalt.

Küsimuse peale, kuidas on möödunud Margo karantiin, vastas ta, et lõbusalt. “Ei ole kordagi igav hakanud! Olen taibanud, et mu elu oli varem peaaegu samasugune.”

Põhitööna vastutab Margo selle eest, et Tõrvas ja Valgas oleks inimestel võimalus nautida kinokunsti. “Toimetan Tõrva ja Valga kinodes, tegelen discgolfiga ning praegu mängin palju lauamänge.”

Margo hinnangul on Tõrva Raadio viie aasta pärast jätkuvalt positiivse kõlaga. “Kuulajate ja noorte jaoks oluline organisatsioon ka viie aasta pärast!”

Edu Margole uues ametis!

Siit stiilinäide Margolt. Nimelt juhtis ta eelmise hooajal saadet “Filmimaailm,” mis talle just perfektselt sobib!

Stuudiojuhi ülesanded: Stuudioruumide ettevalmistamine raadioperioodiks; stuudios olevate vahendite olemasolu eest vastutamine (lauad, toolid, olme, meelelahutus); stuudio korrashoid (koristamine, asjade organiseerimine); toitlustuse korraldamine; prügiveo korraldamine; ettesalvestusgraafik koostamine; stuudiotelefoni olemasolu; Tõrva Raadio vara väljaandmine ja selle üle arvestuse pidamine; raadio WC ja trepikoja korrashoid; hooajalised dekoratsioonide ülespanek ja mahapanek; efektiivseks tööks vajaliku temperatuuri eest vastutamine.


Current track

Title

Artist