UUS TOIMETUS: Tõrva Raadiot uueks loomas – Romet

Written by on 4. mai 2020

Uue toimetuse tutvustamisring on jõudnud meie arendusjuhi Rometini, kellel on tähtsad ülesanded Tõrva Raadio visiooni ja arengukava kujundamisel.

Romet liitus toimetusega, et veel Tõrva Raadio jaoks midagi ära teha. “Tundus, et on viimane aeg midagi veel suurt ära teha, et siis vaikselt muude tegemiste juurde edasi liikuda,” rääkis Romet. Oma ametiajal tahaks ta paika panna tulevikusuunad. “Tõrva Raadio sai viie aastaseks ja proovin nõu ja jõuga, et Tõrva Raadio püsiks veel viis aastat ja miks mitte ka rohkemgi!”

Karantiiniaeg on Rometile olnud tohutult põnev. “Kõik on koristatud, mitmeid matku tehtud, ülikooli loengutes osaletud ja tööd tehtud. Tegelikult võtan ette asju, mis on jäänud tahaplaanile ja tegelikult kaob aeg ikkagi väga kiirelt,” lausus ta.

Peale raadio on Rometi südameasjaks teater ja kõik sellega seonduv. Meeldib talle nii teatrit vaadata kui teatrit luua. Magistriõpingudki on tal seotud just teatriga.

Milline on siis tuleviku Tõrva Raadio? “Tõrva Raadio muutub viie aastaga veelgi rohkem kogukondlikumaks. Seda kahes osas. Kogukond, kes raadiot teeb, kasvab suuremaks ja tegusamaks. Kogukond, kes meid kuulab, tunneb rõõmu meie tegemistest,” vastas ta. “Viie aasta pärast ei kujuta me enam ette elu ilma Tõrva Raadiota, sest selle osatähtsus meie kogukonnas on niivõrd oluline.”

Edu Rometile uue ametis!

Romet juhtis suvel 2019 saadet “Hea ja eestimaine.” Mõnus Eesti muusika! Head kuulamist!

Arendusjuhi ülesanded: Tõrva Raadio arendamine; Tõrva Raadio arengukava koostamise protsessi juhtimine; vajadusel peatoimetaja asendamine; peatoimetajaga koostöö; koolitus- ja motivatsiooniürituste korraldamine; liikmete värbamine ja mentorlussüsteemi juhtimine, peamentor.


Current track

Title

Artist