Tõrva Raadio lood nüüd avalikkuse ees

Written by on 2. sept. 2019

Hiljuti täitus Tõrva Raadiol viis aastat ja üksteist raadioperioodi. Selle aja sees on juhtunud väga palju – on olnud naljakaid seiku ja närvikõdi pakkuvaid juhtumisi. Mõned neist naljadest on ka raadioeetrisse jõudnud ja pannud kuulajaid päid kratsima, sest neil pole aimugi, millest saatejuhid räägivad. Seepärast esitleti laupäeval Kaspar Metsari ja teiste väsimatu töö tulemusena valminud raamatut, millest lugejad võivad leida ajaloolisi hetki ja meenutusi viimasest viiest aastast.

Mõned minutid peale keskpäeva olid Tõrva Raadio ruumid täitunud ligi 40 inimesega, kes olid tulnud, et näha Tõrva Raadio lugude kogumikku. Tõrva Raadio nõukogu esimehe Karl Kirdi sütitava kõnega algas ametlik osa, kus Kirt rääkis raadio algusaegadest ja kogukonnast, mis on raadio ümber ja raadio tõttu tekkinud. Sõnajärg läks seejärel Tõrva vallavanemale Maido Ruusmannile. Ruusmann rääkis samuti raadio algusaegadest ja sellest, kuidas ettepanek raadiot tegema hakata üldse tuli. Staariderohke kõnedeparaad sai lõpu kogumiku autori Kaspar Metsariga, kes rääkis natuke sellest, mida võivad lugejad leida raamatu kaante vahelt ning tänas kõiki, kes olid panustanud raamatu loomisesse.

Tõrva Raadio lugude kogumik on üsna pea leitav kohalikest raamatukogudest ning on soetatav hästi varustatud raamatupoodidest. Kui aga soovi kogumikku varem kätte saada, tuleb täita järgnev registreerimislink: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSctqx8hklp9nZuL-V5fye0J1hau6jD-B3HK0IgOG0I-_9raPg/viewform

Fotode autor: Egon Bogdanov


Current track

Title

Artist