✨TÕRVA RAADIO EELRAADIO✨

Written by on 15. juuni 2024

Tähistame üheskoos Tõrva Raadio 10. sünnipäeva ERITI pika eetriajaga, ehk oleme kõikide kõrvus juba 5. juulist!

 
Keera raadio 90,0 MHz peale, sest meie alustame juubeliaasta puhul juba ERITI VARAKULT!
 
5. juulil algavas eelprogrammis saab tavalise sisuka kava asemel kuulda mõnusat hommikuprogrammi ning tutvuda erinevate värvikate külalistega. Edasi saab päeva jooksul nautida tundide viisi muusikat, mille saatel oma suvepäevad õhtusse saata.
Muidugi ei puudu kavast ka erinevad meenutused Tõrva Raadio möödunud kümnendile ja väikesed vihjed juba paari nädala pärast algavale 21. hooajale! 
 
17. juulil alustab Tõrva Raadio oma 21. hooaega, milles on kuulda erinevaid vanu klassikuid – näiteks tulevad uuesti raadiot tegema mitmed vanad raadioliikmed ning äratatakse ellu tuntud saated. Hoia pilk peal meie sotsiaalmeedial, et esimesena nendest vingetest uudistest teada saada! 
 
Lisaks saate meie sotsiaalmeedias kogeda raadioliikmete erinevaid meenutusi ja tagasivaateid meie kümnele aastale kogukonnaraadios!
 
Kui soovid ka ise raadio kümnendale sünnipäevale kaasa aidata ning saatejuhina ajalukku minna, on Sul võimalik juhtida Vabamussi saadet! Link registreerimiseks: https://forms.gle/rtgmFpLFnQzoHyeW7
Küsimuste korral võta ühendust meie õhtuvöönditoimetaja Kärt Karuga (kontakti leiad formsist!)
 
🧡 Veel on võimalik teha Tõrva Raadiole annetus, sest raadio on vabatahtlike noorte poolt eestveetav ajutine mittetulunduslik ettevõtmine ning iga sent on meile suureks abiks!
 
Tõrva Raadiot saab toetada tehes annetuse MTÜ Tõrva Noorte Liit pangakontole EE232200221056177672 märksõnaga “Annetus Tõrva Raadiole.” 🧡
 
Ega siis muud, kui kohtume juba varsti raadioeetris!

Current track

Title

Artist