MILLINE RAADIOLIIGE OLED SINA? TEE TEST JA SAA TEADA!

Written by on 28. juuni 2021

0%

Kuidas eelistad trenni teha?

Mis on sinu lemmiksöök?

Mida peaks kindlasti sisaldama sinu ideaalne päev?

Mis neist olukordadest teeks sind kõige õnnelikumaks?

Mis neist olukordadest tekitab sulle kõige suuremat ebamugavustunnet?

Sõidad liftiga töövestlusele ning lift jääb ootamatult seisma. Mida teed esimesena?

Kui sinu elust tehtaks film, siis see oleks?

Mis muusikat sa kõige meelsamini kuulad?

Kus sulle meeldiks elada?

Sinu ideaalne töö?

Kas ananass sobib pitsa peale?

Kus sööksid kõige meelsamini lõunat?

Riiska või Vanamõisa järv?

Kuidas veedaksid kõige meelsamini oma vaba aega?

Milline raadioliige oled sina? Tee test ja saa teada!
Beatrice Veske

Milline raadioliige sina oled? Tee test ja saa teada! Sa oled nagu Beatrice Veske! Olen lihtne tüdruk maalt, kellele meeldib aktiivne olla ning tööd teha. Iseloomult olen sõbralik ning positiivne, aga vajadusel ka karm. Üle kõige armastan oma koera ja kassi, keda võin lõpmatuseni nunnutada. Vabal ajal meeldib mulle koos sõpradega ringi reisida ning uusi asju avastada. Elu moto: "Edukad inimesed teevad asju siis, kui nad seda ei soovi"
Edgar Metsar

Milline raadioliige sina oled? Tee test ja saa teada! Sa oled nagu Edgar Metsar! Töökas ja hoolas. Vabal ajal tegeleda meeldib käeliste tegevustega
Egon Ilisson

Milline raadioliige sina oled? Tee test ja saa teada! Sa oled nagu Egon Ilisson! Ma pole täna see, kes ma olin eile
Emma Laureen Paul

Milline raadioliige sina oled? Tee test ja saa teada! Sa oled nagu Emma Laureen Paul! Mind on iseloomustatud kui loova iseloomuga aktivisti, kes oskab ja teeb kõike. Arvan, et seni, kuni on usku, on kõik võimalik.
Gaida Kertu Roos

Milline raadioliige sina oled? Tee test ja saa teada! Sa oled nagu Gaida Kertu Roos! Töökas ja tark, abivalmis,hea huumorimeelega,armas, nunnu, lahke, tore, rōōmsameelne ja parim mentor😇 - Hanna-Liisa Starke Nagu hanna juba ütles, siis töökas ja tark, väga intelligentne, põneva ajutegevusega, loov, vaimukas, empaatiline ja sarkastiline musta huumori kuninganna. - Roosi Rahnu Vabal ajal mängin võrkpalli ja viiulit, näitlen, teen trenni, loen raamatuid ja muidugi võtan osa ka Tõrva Raadio tööst. Minu elu moto on asjade pärast enne, kui need kätte jõudnud on, mitte muretseda. (Vähemalt üritan mitte)
Guido Kuum

Milline raadioliige sina oled? Tee test ja saa teada! Sa oled nagu Guido Kuum! Musta huumoriga, kuid aus. Vabal ajal meeldib looduses käia, kaaslasega filme vaadata, sõpradega erinevaid ettevõtmisi teha jne. Elu moto "Sõida, aga ära mölise!"
Hanna-Liisa Starke

Milline raadioliige sina oled? Tee test ja saa teada! Sa oled nagu Hanna-Liisa Starke! Iseloomult hooliv, lõbus, hull. Vabal ajal meeldib raamatuid lugeda. Elu moto on võtta päev korraga
Kadi-Triin Terve

Milline raadioliige sina oled? Tee test ja saa teada! Sa oled nagu Kadi-Triin Terve! Olen abivalmis, sõbralik, heasüdamlik. Vabal ajal meeldib mulle joonistada, lugeda ja tantsida. Elu moto: Läbi raskuste tähtede poole.
Kaidar Kängsepp

Milline raadioliige sina oled? Tee test ja saa teada! Sa oled nagu Kaidar Kängsepp! Iseloomult väga kannatliku ja rahuliku meelega. Vabal ajal meelsasti toimetan väljas ja liigun palju. Minu elu moto on, me elame vaid korra ja me elame vaid iseendale. Teiste arvamuse järgi ei saa elada, alati on häda. Parem elada oma arusaamade järgi.
Kaspar Metsar

Milline raadioliige sina oled? Tee test ja saa teada! Sa oled nagu Kaspar Metsar Olen suhteliselt rahulik inimene. Kui aga saan, siis süvenen mõnuga mind huvitavatesse teemadesse. Meeldib perega koos aega veeta ja pilli mängida. Moto: Ela ja ära põe!
Karl Kirt

Milline raadioliige sina oled? Tee test ja saa teada! Sa oled nagu Karl Kirt! Olen suhtleja, üldiselt positiivne ja üritan nalja teha. Tahan, et elus oleks kiirus, palju tegevusi ja eesmärke. Meeldib vabal ajal võrkpalli mängida, arvuti- ja telekamänge mängida ja lihtsalt olla.
Kata Maria Metsar

Milline raadioliige sina oled? Tee test ja saa teada! Sa oled nagu Kata Maria Metsar! Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab. Olen väga töökas, kannatlik, rahulik, süsteemne, beebiga, veidi omamoodi huumorimeelega, meeldivad lauamängud.
Ly Johanson

Milline raadioliige sina oled? Tee test ja saa teada! Sa oled nagu Ly Johanson! Iseloomult-laisk, julge ja jutukas. Vabal ajal meeldib mulle võrkpalli mängida, tantsida ning erinevaid filme ja sarju vaadata. Elus mul mingit kindlat motot ei ole.
Madis Mumm

Milline raadioliige sina oled? Tee test ja saa teada! Sa oled nagu Madis Mumm! Rämmar 24/7
Margo Metsoja

Milline raadioliige sina oled? Tee test ja saa teada! Sa oled nagu Margo Metsoja! Olen kahe jalaga maa peal, aga samas unistan kõrgelt. Meeldib ajada asju, olla looduses, teha süüa ja nautida elu!
Marietta Juurikas

Milline raadioliige sina oled? Tee test ja saa teada! Sa oled nagu Marietta Juurikas! "Olen üsna püsimatu ja muutliku meelega inimene. Sellepärast on ""lemmikute"" nimetamine alati raske 😄 Meeldib kasvuhoones nokitseda ja väga naudin kodukujundust. Viimaael ajal olen aru saanud, et igatsen väga spaades käimist ja reisimist! Üldiselt ei ole ma siiani teadlikult ühegi moto järgi elanud, aga mulle meeldib mõelda, et iga asi juhtub põhjusega- sitt olukord on tuleviku väetis!"
Ramona-Luisa Soro

Milline raadioliige sina oled? Tee test ja saa teada! Sa oled nagu Ramona-Luisa Soro! "Iseloomult elav, rõõmsameelne, tuulepea, julge. Meeldib teha trenni, liikuda, aga aeg-ajalt lihtsalt vedeleda teleka ees 😀 Ei meeldi külm ja karge ilm — tahaks kogu aeg sooja ja päikest. Süüa meeldib! Ma olen loov ja meeldib tähelepanu. Hing ihkab randa/ookeani või mere äärde! Pere ja sõbrad on mulle kõige tähtsamad! Olen väga kodu-lembene laps! Tunnen end siin kõige turvalisemalt. “Walk like a king or walk like you don’t give a fu*k who the king is.” “Never trust twice, you already know how it will end” ❗️“When You’re about to give up, remember the people who didn’t believe in you and said you couldn’t do it”❗️"
Riin Lepik

Milline raadioliige sina oled? Tee test ja saa teada! Sa oled nagu Riin Lepik! Olen iseloomult nii malbe kui terav. Natukene kõike. Vabal ajal meeldib mulle puhata (vaadata telekat, kuulata muusikat, tegeleda kunstiga, olla koos lähedastega, jalutada õues jne). Minu moto elus: ära kaota lootust ja usku, kõik on võimalik. Üks päev korraga!
Roosi Rahnu

Milline raadioliige sina oled? Tee test ja saa teada! Sa oled nagu Roosi Rahnu! Rõõmsameelne, optimistlik, alati mõni nali varuks ning ei karda end lolliks teha. Samuti ei karda oma arvamust avaldada ning mind ei huvita eriti mis teised minust arvavad- kui ma endale meeldin, siis on kõik väga hästi. Vabal ajal meeldib heegeldada, raamatuid lugeda, multikaid/filme vaadata ning süüa. Minu moto elus on kogeda nii palju kui võimalik ning leida väikestes asjades rõõmu ja ilu.
Sandra Saar

Milline raadioliige sina oled? Tee test ja saa teada! Sa oled nagu Sandra Saar! Minu elu moto: Elagu elu, mis põletab rinda. Enda elu tuleb ise huvitavaks elada ja seega meeldib mulle proovida ja kogeda kõike uut. Ma ei löö ootamatuste ees verest välja, vaid suudan kiirelt reageerida. Samas meeldib mulle üle kõige nali ja naer. Seega ei tasu elu ega ennast ka liiga tõsiselt võtta. Kui kellegi juhtub midagi naljakat või jaburat, siis minul. "
Sirli Pippar

Milline raadioliige sina oled? Tee test ja saa teada! Sa oled nagu Sirli Pippar! Ma olen hea ja avatud suhtleja. Meeldib veeta aega looduses, olla liikumises. Samas hindan väga oma perega veedetud aega. Kuulan palju podcaste, tellin koju ajakirju, mille lugemiseni kuigi tihti ei jõua, aga need peavad meil majas olema. Sorteerin agaralt prügi ning hoolin sellest, milline maailm pärast meid alles jääb. Pean lugu heast muusikast ja kodumaistest kvaliteetse muusika loojatest. Minu moto elus on ilmselt see, et kõik juhtub põhjusega. Ja kõigist häältest kõige selgemini tuleb alati kuulata oma südame häält.
Teve Rajamets

Milline raadioliige sina oled? Tee test ja saa teada! Sa oled nagu Teve Rajamets! Olen aktiivne ja rõõmsameelne. Mulle ei meeldi asju poolikuks jätta ja mulle meeldib kui mu ümber on inimesed. Samas vajan ma vahepeal aega, kus olla ka täiesti üksi ja nokitseda asjadega nii, et keegi mind ei sega. Mulle meeldib väga süüa teha ning elu motot mul vist polegi. Ma leian, et inimesed peaks lihtsalt keskenduma rohkem oma elude parendamisele, mitte teiste omade maha tegemisele.
Romet Piller

Milline raadioliige sina oled? Tee test ja saa teada! Sa oled nagu Romet Piller! Entusiastlik ja tegutsemistahet täis, kes huvitub teatrist ja kultuurist ning muretseb meie tuleviku pärast.
Hannes Jaakson

Milline raadioliige sina oled? Tee test ja saa teada! Sa oled nagu Hannes Jaakson! Olen küllaltki aktiivne ning sõbralik. Vabal ajal mulle meeldib sõpradega pidutseda, reisida ja niisama olla. Minu elu moto on: Juhtub mis juhtub lihtsalt tee ära.
Mirtel Niinemets
Milline raadioliige sina oled? Tee test ja saa teada! Sa oled nagu meie kõige värskem raadioliige Mirtel Niinemets! (kes pole jõudnud veel meiega pilti teha) Ma olen iseloomult rõõmsameelne, julge, pealehakkaja. Mulle meeldivad väljakutsed. Mulle meeldivad ka lauamängud, rattaga sõita, joonistada, lobiseda sõpradega, ujuda igailmaga, filme vaadata, teatris käia. Elus peab olema väljakutseid.

Share your Results:


Current track

Title

Artist