Toeta Tõrva Raadiot

Written by on 6. juuli 2020

Tõrva Raadio on vabatahtlikest koosnev ühendus, kellele raadio tegemine on põnevaks väljakutseks ja hobiks. Seda kõike kogukonna ühendamise eesmärgil ning selleks, et läbi raadio hoida kursis inimesi piirkonnas toimuvaga. Kui raadios teenitaksegi tulu, läheb see raadio ülalpidamise katteks ning selleks, et järgmisel perioodil taas raadiot teha saaks. Niimoodi käib raadio aastaring ja heade toetajate abiga oleme saanud soetada nii raadioks vajamineva tehnika, erinevad riiklikud load kui ka püsiva rendiruumi. Samuti on hoolitsetud saatejuhtide koolitusvajaduse ning heaolu eest. Selleks, et ka edaspidi raadio toimida saaks, vajame taaskord heade sõprade tuge. Toetamiseks on meil mitmeid võimalusi:

  • Ostes oma ettevõttele/ teenusele reklaami 

Raadioreklaame ei maksa alahinnata! Meie säravad raadiohääled ja osavad monteerijad teevad kõrvu paitavaid imesid. Tuleb vaid ühendust võtta reklaamijuht Sirliga ning koostöö võib alata! Hinnakirja ja tingimustega saab tutvuda siit: https://www.torvaraadio.ee/reklaam/

  • Auhinnamäng

Kuna auhinnamängud on inimestele ikka huvipakkuvad ning Tõrva Raadio puhul ootuspärased ja edukad, siis neid oleme otsustanud ka edaspidi teha. Sellega kaasneb nii auhinnamängu panustajale reklaamklipi valmistamine kui reklaam Facebookis. Kui juba mõtled meie auhinnamängu panustada, siis võta samuti ühendust meie reklaamijuhiga.

  • Annetus

Tõrva Raadiot saab toetada tehes annetuse MTÜ Tõrva Noorte Liit pangakontole EE232200221056177672 märksõnaga “Annetus Tõrva Raadiole.”

Oleme avatud koostööle ja rõõmuga vaatame üle ka teised pakkumised, mis võivad samuti raadio tegemist toetada.

Täpsem info:

Sirli Pippar
Tõrva Raadio reklaamijuht
sirli.pippar@gmail.com
5837 7930

 


Current track

Title

Artist