Tõrva Raadioga liitusid uued saatejuhid!

Written by on 26. juuni 2022

Peagi on algamas uus Tõrva Raadio hooaeg!

Just nii, suvine hooaeg saab hoo sisse 8. juulil ja lõppeb Tõrva tule päevadega 24. juulil. Nagu ikka on meid võimalik kuulata sagedusel 90,0 MHz või meie kodulehel www.torvaraadio.ee

Sellel suvel on Tõrva Raadios oma debüüti tegemas neli uut hakkajat noort raadiohuvilist keda nüüd põgusalt tutvustame. Meie kõige kõige uuem raadio liige on Ruben Rahnu. Kusjuures, sai Ruben kohe ka endale koha toimetuses, nimelt on ta uus tehnikajuht. Ruben ise ütleb, et sääraseid seiklusi peabki ette võtma. Muidugi on talle igal hetkel toeks ja abiks kogu aastaste pikkuse kogemustega raadio meeskond. Ruben alustab ka kohe aktiivselt saatejuhi tööga. Tema poolt on meie kavas uued saated “Ajaloosaade” ja koos Gaida Kertu Roosiga “Vandenõu laupäev”. Saates “Vandenõu laupäev” räägivad Ruben ja Gaida kuulajaid hämmastavatest vandenõudest . Neist neljast noorest oli kõige kiirem raadioga liituja sel hooajal Mirja Mari Vähi. Mirja Mari alustab oma raadio teekonda koos Elis Ütsikuga tehes uut saadet “Filmimaailm”. Saates “Filmimaailm” annavad Elis ja Mirja Mari oma ausa arvamuse viimase aja kõige rohkem laineid löönud filmidest ning räägivad ka enda lemmikutest. Saade on eetris neljapäeviti kell 15.00. Raadio meeskonnaga liitus Heidi Pruus. Heidi suurim soov raadioga liitudes oli jagada kuulajatega oma erilist muusikamaitset. Heidi alsutabki omanimelise muusikasaatega “Heidi hitid”. Ja lõpuks, Heliisa Pilm, igati tegus ja rõõmsameelne Tõrva tüdruk. Heliisa võtab alguses asja rahulikult ja piirdub muusikasaatega “Heliisa muusikasaade”. Muidugi saab kõiki uusi liikmeid kuulda saadetes “Tõrva ärataja” ja “Tõrva suvitaja”. 

Veel viimastel hooaegadel liitunud saatejuhtide saated on näiteks Marilin Hindre ja Kärt Karu saade “Õnneseen”. Saates saab kuulda pööraseid vedamislugusid ja legende õnne kohta. Õnne on ju kõigil vaja! Elis Ütsiku ja Mirtel Niinemets saade “Eesti maale reisima”. Saade räägib huvitavatest kohtadest kuhu Eestimaale reisida, lühidalt ja selgesõnaliselt. Eesmärk on kuulajale huvi Eestimaa vastu tekitada ja informeerida kuulajaid selle kohta kui palju põnevat on Eestimaal. Riin Kirt ja Gaida Kertu Roos teevad uut “Tervisesaadet”.

Aga see pole veel kõik! Külla tulevad ka kaks külalissaatejuhti Imbi Umbleja Ja Kadi Rahnu. Kõigi lemmik muusikaõpetaja Imbi juhib saadet “Muusika minu elus” ning alati särav Kadi “Lastemuusika saadet”.

Peatse kuulmiseni!


Current track

Title

Artist