REKLAAMI OMA TOODET VÕI TEENUST MEIE JUURES!

Written by on 4. juuli 2019

Olete ehk märganud, et Tõrva Raadio eetriajal mängitakse ette mitmeid meie toetajate reklaame?! Kes on panustanud auhinnamängu, kes toetanud rahaliselt.

Pakume ettevõtetele nii raadioreklaami valmistamise teenust kui ka reklaamimise võimalust Tõrva Raadios! Kusjuures kogu reklaamist saadav tulu läheb Tõrva Raadio ülalpidamise kulude katteks (stuudio ruumide rent, tehnika uuendamine ja hooldus, 5. sünnipäeva puhul välja antav almanahh jpt).

Meil on kuulajaid nii Tõrva ümbrusest (levime kuni 20km Tõrva piirist erinevates suundades) kui üle-Eestiliselt! Nimelt meid saab kuulata ka interneti vahendusel (raadio.torvanoored.ee). Samuti on võimalik leppida kokku Facebooki reklaamis, kus meil on kasvav jälgijaskond ning postituste jälgitavus tänu sellele erakordselt kõrge.

Oma reklaamisoovist tuleks teada anda meie reklaamijuhile Sirli Pipparile (sirli.pippar@gmail.com), kellega koos on võimalik panna kokku just Teile sobiv reklaamipakett!

TÕRVA RAADIO REKLAAMI HINNAKIRI
(kinnitatud Tõrva Raadio nõukogu koosolekul 19. mai 2019)

*Saate toetamine

Saadete nimekiri leitav siit.

Ühetunnise saate jooksul mängitakse reklaami 3 korda tunnis (saate alguses enne saatesignatuuri, keskel ja lõpus pärast saatesignatuuri) – 15 eurot üks saade.

Tõrva Ärataja toetamine (reklaam 9 korda 3 tunni jooksul) – 20 eurot üks Tõrva Ärataja saade.

Tõrva Ärataja toetamine terve raadioperioodi jooksul (16 saadet)– 240 eurot.

(Reklaam kõlab järgmiselt: „Tõrva Äratajat toetab…“ ja järgneb 20 sekundiline reklaam).

Ühe saate hooaja toetamine ühetunnise saate puhul terve raadioperioodi jooksul (3-4 saadet) 40 eurot.

Igapäevaste saadete (E-R) toetamine terve raadioperioodi jooksul (vähemalt 16 saadet, reklaam kõlab vähemalt 4 korda saate jooksul) – 160 eurot (nt. Tõrva Suvitaja, Tõrva Talvitaja, Muusikaseif, Autorisaade).

*Sekundipõhine reklaam

10 korda päevas 20 sekundit reklaami – 25 eurot päev

10 korda päevas 20 sekundit reklaami kogu raadioperioodi jooksul (16 päeva) – 320 eurot

*Auhinnamängu toetamine

Auhinnamängu toetaja soovitud reklaamklipi valmistamine ning eetrisse mängimine 10 korda päevas 5 päeva järjest – 100 eurot (hinnas sisaldub ka Facebooki reklaam ja jagamismäng, mille koostame kokkuleppel toetajaga).

*Reklaami valmistamine

20 sekundilise reklaami valmistamine – 25 eurot

Üldsätted

! Tõrva Raadio kasutab reklaamklipi valmistamisel oma häälepanka, millega saate tutvuda siin.
! Tõrva Raadio eetris mängitakse reklaame ajavahemikus 7.00 – 18.00 kui ei ole tegemist raadio perioodi viimase päevaga ega spetsiaalse raadiosaate toetamise r reklaamiga.
! Tõrva Raadio saadetes ei tehta sisuturundust.


Current track

Title

Artist