Pühapäev

Tõrva Ärataja

08:00Pühapäev

08:00Pühapäev

Hommikukohvist jääb puudu, et varahommikul eluvaim sisse puhuda? Keera raadio 90,0MHz-i peale ja veeda hommik koos meie vägeva hommikuprogrammiga! Mõnus muss, huvitavad külalised, intervjuud ja jutuajamised, ärka koos Tõrva Raadioga!

Learn more

Moesaade

11:00Pühapäev

11:00Pühapäev

Moesaates räägime tänapäeva trendidest ning arutleme, kas ja kui palju suunab sotsiaalmeedia moemaastikku. Puudu ei jää ka otsekohesusest. Kuulete, mis esemed, olgu need riided või aksessuaarid, leiavad tee meie riidekappi või, mille me jätaks pigem poodi, kedagi teist ootama. Ae, moehuvilised, see saade on just teile! Saatejuhid Alice Rüütel, Kärt Karu ja Marilin Hindre.

Learn more

Ajaloosaade

12:00Pühapäev

12:00Pühapäev

Ajaloosaates rändame aastatetagusesse aega, räägime spetsiifikast ning sukeldume ajalukku. Oo, suur ajaloohuviline, oled õigesse kohta jõudnud. Jää sellesse hetke pidama ning rända läbi ajaloo koos saatejuhi Ruben Rahnuga.

Learn more

Tere, olen vabatahtlik!

13:00Pühapäev

13:00Pühapäev

Hei! Meie oleme Grete ja Mirja ning meie teeme saadet nimega ,,Tere, olen vabatahtlik”. Selles saates puudutame erinevaid teemasid, mis on kõik seotud vabatahtliku töö, võimaluste, reeglite ja nippidega. On oodata ka huvitavaid kogemuslugusid ja üllatuskülalisi! ,,Tere, olen vabatahtlik” saadet peaksid ja võiksid kuulata kõik, kes tunnevad vabatahtliku maailma ja elu vastu huvi ning tahaksid sellest lähemalt teada saada. Kuulmiseni! Saatejuhid Grete Rohtla ja Mirja Mari Vähi.

Learn more

Vabamuss

14:00Pühapäev

14:00Pühapäev

Sinu muusikastiil ja sinu saade! Täida ära tund aega oma muusikaga ja me ei sea piire! Tule ja tee! Vabamuss ootab!

Learn more
Current track

Title

Artist