Kinnitati Tõrva Raadio toimetus ja suvine raadio toimumise aeg

Written by on 17. märts 2019

Veebruaris valitud Tõrva Raadio peatoimetaja Teve Rajamets esitles täna enda toimetuse ettepanekut ning lepiti kokku, millal raadioeetris taas noori kuulda saab.
Peatoimetaja kuulutas välja konkursi toimetuse kohtadele mõned päevad peale seda, kui ta ametisse valiti. Kõigil raadio liikmetel oli võimalus kandideerida toimetusse. Omapoolsete kandidaatidega ettepaneku esitas Rajamets täna Tõrva Raadio nõukogule. Uuest toimetusest leiab aastatepikkuse kogemusega liikmeid aga ka särasilmseid uustulnukaid. Rääkides uuest toimetusest oli Rajametsal öelda järgmist: “Mul on hea meel, et kohalikud noored näitavad oma agarust, et teha ägedaid asju ja on valmis aitama raadio sünnipäeva tähistada nii võimsalt, kui võimalik. Nende kaheksa inimesega, kes täna said toimetusse kinnitatud, hakkame koheselt tööle selleks, et raadiot ette valmistada kõigeks, mis meid sel märgilisel aastal ees ootab.”
Tõrva Raadio toimetus hooajaks 2019/2020 kinnitati nõukogu poolt antud koosseisus:
Päevavöönditoimetaja – Karl Kirt
Õhtuvöönditoimetaja – Kata Maria Metsar
Muusikajuht – Marel Jaama
Stuudiojuht – Ramona-Luisa Soro
Tehnikajuht – Margo Metsoja
Turundusjuht – Rannar Park
Reklaamijuht – Sirli Pippar
Uudistetoimetaja – Beatrice Veske
Vastvalitud toimetuse ülesanneteks on raadio ja selle liikmete ettevalmistamine tulevasteks perioodideks ning raadioperioodi ajal sujuvuse tagamine.
Raadioperioodist rääkides – koosolekul kinnitati ka suvise raadio toimumisaeg.
Tõrva Raadio on eetris sel suvel 12. juulist kuni 27. juulini.


Current track

Title

Artist