Lõppenud on järjekorras juba 18. Tõrva Raadio hooaeg!

Written by on 9. jaan. 2023

Lõppenud on järjekorras juba 18. Tõrva Raadio hooaeg! Tänavune raadioperiood sai alguse 22. detsembril. Talvise hooajana viis see kuulajad läbi pühadehõngulise eriprogrammi jõuludel ja aastavahetusel, külas käis isegi jõuluvana ise! Traditsooniliselt algas iga hommik armastatud Tõrva Äratajaga, kus erinevalt eelnevatele hooaegadele sai raamatukogude aasta auks kuulda kuulajate ja raadioliikmete poolt kirjutatud raamatusoovitusi. Hoolega kokku pandud jutu- ja muusikasaadetega programm kestis õhtuni välja. 

Peatoimetaja Roosi Rahnnu märgib, et hooaeg tõi raadiole kuhjaga uusi tulijaid, palju vingeid raadiohääli ning tohutult huvitavaid saateid, mis on kindlasti väärt järelkuulamist. “Peatoimetajana soovin väga tänada kõiki, kes meie talvehooaega kuulasid ning auhinnamängudest osa võtsid! Samuti kniks ja kummardus meie imelistele raadioliikmetele!” räägib Rahnu. 

Hooajale sai lustlik punkt pandud 7. jaanuari õhtul raadio lõpupeol, kus jagasime kolleegipreemiaid ja veetsime koos vahvalt aega.

Tõrva Raadio lööb taas eetri valla suvel, kuid seniks on võimalik nii selle kui ka eelmiste hooaegade saateid ja intervjuusid järelkuulata veebilehel mixcloud.com/TorvaRaadio/.

Kuulmiseni!


Continue reading

Current track

Title

Artist