Metsa matkama!

Written by on 14. okt. 2019

Laupäeval, 12. oktoobri hommikul kell 10 sammusid kuus vaprat Tõrva Raadio liiget metsa matkale.

Mõte matkale minna tuli juba suve lõpus, sõnas matkajuht Guido Kuum: “Tahtsin inimesi kergemal viisil mugavustsoonist välja tuua. Selleks pole palju finantsi vaja, et elu veidi teistmoodi vürtsitada.”

Alustasime oma matka Tõrva Raadio juurest vihma ja hea tujuga. Tee viis meid Tõrva Gümnaasiumi staadioni juurest metsa. Vaatamata hommikusele sajule, oli lõunaks ilm väga ilus. Meeleolud oli ülevad. Mõistatasime tee peal mõistatusi ja ajasime niisama juttu.

Pärast kaheksa kilomeetrist seiklust jõudsime välja Rulli Lasketiiru juurde, kus Guido organiseeris lõunasöögi: seljanka ja ise tehtud vaarikatee. Toidutegemise vahepeal õppisime ka ise tulepulgaga tuld tegema ja nii mõnigi sai tööle rakendatud näiteks puude lõhkumisel.

Kui kõht oli seljankast ja moosisaiast täis söödud, hakkasime kodu poole minema. Kõigile üllatuseks, tuli meil vägev retk Tõrva tagasi. Nimelt võtsid meid autode peale Andres ja Argo Neumann ja tegid läbi metsa “safarit”. Oli nuttu ja naeru. See kogemus jääb kogu eluks meelde. 

Raadioliikmete tänusõnad Andres ja Argo Neumannile ning suured kummardused Guido Kuumale, kes selle matka korraldas!


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Continue reading

Current track

Title

Artist