Mis põnevat toimub Tõrva Raadios?

Written by on 16. okt. 2018


Foto: Ülav Neumann
Laupäeval, 13. oktoobril pidas Tõrva Raadio nõukogu maha põneva koosoleku. Arutati nii meeskonnaürituse kui miniraadio huviringi üle, kuid selgeks said ka kõige tähtsamad siiani lahtised küsimused – millal toimub talveraadio ning kes täidavad suveraadiost tühjaks jäänud toimetuse kohad.
Justnimelt, toimetuses jäid pärast suveraadiot tühjaks kolm kohta: reklaamijuht, uudistejuht ning päevavööndi toimetaja. Peatoimetaja Rannar Park kuulutas välja raadio meeskonna sisese konkursi, kus igaüks sai vabalt valitud kohtadele kandideerida. Tulemused, mis laupäevasel nõukogu koosolekul kinnitati, on järgmised: reklaamijuht Romet Piller, uudistejuht Ramona-Luisa Soro ning päevavööndi toimetaja Sandra Saar. Sandral on lisaks päevavööndi toimetaja kohale veel muusikajuhi koht, mis on talle juba eelnevast toimetuse koosseisust väga südamelähedaseks saanud. Igal juhul palju edu ja töökust edaspidiseks kõigile ametisse valitutele!
Aga nüüd talveraadio perioodist. Ei ole saladus, et Tõrva Raadio ka sel talvel kuulajaid rõõmustab. Sedapuhku on tegemist juba kümnenda raadio hooajaga! Raadio peab valjemaks keerama 21. detsembril. Talveraadio periood lõpeb 5. jaanuaril 2019. Sagedust veel kahjuks teada ei ole, kuid loodame, et juba õige pea saame teid selles küsimuses valgustada.
Kuulmiseni!


Continue reading

Current track

Title

Artist