Raadio algab 75 päeva pärast!

Written by on 5. okt. 2019

Täna, 5. oktoobril, Tõrva Raadio nõukogu koosolekul kinnitati Tõrva Raadio talveperioodi toimumisaeg. Raadio läheb eetrisse 19. detsembril ning lõpetab 4. jaanuaril.

Kuupäevade sisse jääb neli eripäeva (24. detsember, 31. detsember, 1. jaanuar ja 4. jaanuar), neli puhkepäeva ja 9 tavapäeva. Kokku kestab raadio tulevasel hooajal 17 väga sisurohket päeva.

Koosolekul kinnitati ka talveraadio programm. Programmis leidub nii vanu häid kui ka uusi saateid. Saatejuhid selguvad novembri keskel, pärast seda avalikustame kogu programmi koos saatejuhtidega.

Nõupidamisel otsustati muuta Tõrva Raadio toimetuse koosseisu. Peatoimetaja ettepanekul nimetati uueks turundusjuhiks Riin Lepik. Peatoimetaja Teve Rajamets tervitab muutusi: „Riin on väga tubli, asjalik ning on oma võimeid tõestanud varasemalt toimetusse kuulumisega.“ Senine turundusjuht Rannar Park vabastati ametist omal soovil. Toimetusse kuuluvad: Karl Kirt (päevavöönditoimetaja), Beatrice Veske (uudistetoimetaja), Kata Maria Metsar (õhtuvöönditoimetaja), Marel Jaama (muusikatoimetaja), Margo Metsoja (tehnikajuht), Ramona-Luisa Soro (stuudiojuht), Riin Lepik (turundusjuht), Sirli Pippar (reklaamijuht) ja Teve Rajamets (peatoimetaja).

Lisaks alustab varsti tööd Tõrva Raadio DJ-ring, mille kohta kuulete täpsemalt juba varsti.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Continue reading

Current track

Title

Artist