Toeta Tõrva Raadiot!

Written by on 3. jaan. 2017

Pole just palju väikelinnasid, kus tegutseb täiesti oma noorteraadio. Tõrvas on see olemas! Tõrva Raadio noored soovivad olla jätkusuutlikud ning tuua kõikide tõrvakateni ning inimesteni lähiümbrusest järjest põnevamaid saateid, muusikat ning elamusi. Tõrva Raadio annab noortele midagi, mida pole võimalik saada mitte kusagilt mujalt, see kogemus on hindamatu kõigis eluvaldkondades. Tõrva noored tahavad olla edukad nii haridusmaastikul kui ka tööturul. Sellele aitavad kindlasti kaasa koolitused, mida korraldatakse raadio liikmetele. Seal õpitakse kõike, mida saab kasutada ka väljaspool raadiostuudiot: teksti korrektne lugemine, diktsioon, intervjuude läbiviimine, aga ka saadete monteerimine ja palju muud.
Kui Sa soovid, et kõik see hea oleks noortele kättesaadav ka edaspidi siis toeta meid ning aita meil olla eetris ka järgmisel hooajal veel kõrgemal tasemel!
Saad oma head soovid materiaalseks muuta kandes Sulle sobiva summa a\a-le EE232200221056177672, Swedbank, Mittetulundusühing Tõrva Noorte Liit, selgituseks “Annetus”.
Meile on iga summa oluliseks toetuseks!


Continue reading

Current track

Title

Artist