Tõrva Raadio 10. hooaeg algab võimsalt!

Written by on 20. dets. 2018

21. detsembril läheb eetrisse taaskord kogukonda ühendav Tõrva Raadio. Kohalike noorte ettevõtmisel on raadio algamas juba kümnendat korda. Eeter käivitatakse traditsiooniliselt suvel ning talvel.
Sel talvel saab raadio alguse teisiti. Kohe esimesel raadiopäeval tähistatakse juubelihooaega peoga kultuuripubis Juudas, kus plaate keerutavad raadiomeeskonnast välja kasvanud DJ-d ise. “See on stardipauk raadiole ning juhatab hästi sisse meie juubelihooaja,” selgitas peatoimetaja Rannar Park. “Pole just kõige traditsioonilisem viis alustamiseks, kuid loodame sellega tõmmata inimeste tähelepanu ning kutsuda neid ühes meiega tähistama,” lisas Park.
Pidu planeerides on mõeldud ka noorematele raadiokuulajatele, see tähendab, et sissepääs on juba alates 16. eluaastast ning täiesti tasuta.
Tõrva Raadio juubelihooajal on aga muudatusi teisigi. Nimelt sel hooajal murtakse piike ning suure muudatusena on argipäeva saatekava erinev nädalavahetuse omast. “Selline muudatus teeb kuulamise mitmekesisemaks, sest saateid on varasemast rohkem ning nädalavahetused on nüüdsest meelelahutuslikumad kui varem,” põhjendas muudatust programmitoimetaja Sandra Saar. “Saatekavasse oleme jätnud need saated, mida tõepoolest raadiotegijad ise väga on soovinud teha. See omakorda parandab saadete kvaliteeti,” lisas Saar. Raadioeetrisse lubatakse aga kõiki soovijaid, kes tahaksid muusikasaateid teha, sest nädalavahetuse muusikavöönd on jäetud sisustamiseks neile, kes muidu saateid raadios ei tee. “Üks meie põhimõtteid on ühendada kogukonda ning läbi selliste aktsioonide saame raadio juurde neid inimesi ja nende kuulajaid, kes võibolla nii lähedalt kontaktis raadioga veel ei olnud,” kommenteeris õhtuvööndi toimetaja Teve Rajamets.
Saatekavas on oma koht olemas ka erinevatel edetabelitel ja eripäevadel. Näiteks tuuakse 24. detsembril eetrisse “Halvimate Jõululaulude TOP20”, mille tulemused pannakse kokku kodulehel oleva rahvahääletuse teel. Samuti on traditsiooniks saanud “Mulgi TOP25” edetabel ning loomulikult on raadiol ka meelelahutuslik aastavahetuse programm. Juubelihooajale kohaselt toimub sotsiaalmeedia ja eetri vahendusel kuulajatele suur kingisadu, mille käigus on võimalus võita erinevaid auhindu. “Põhjuseid raadio käima panemiseks peaks kuulajatel olema sel hooajal küll ja küll”, muigas Park.
Tõrva Raadio kümnes hooaeg algab 21. detsembril ning kestab 5. jaanuarini. Valgamaal levib raadio sagedusel 90,0MHz ning üle Eesti on võimalik Tõrva Raadiot kuulata veebist: raadio.torvanoored.ee.


Current track

Title

Artist