Tõrva Raadio 16. hooaeg alustab 18. detsembril

Written by on 23. nov. 2021

Tõrva Raadio 16. hooaeg jõuab kõikidesse kodudesse nii FM sagedusel kui internetis 18. detsembrist kuni 2. jaanuarini. Kavas on juba traditsiooniliseks saanud saated, kuid lisandub nii uusi kui vanu tuttavaid, mis raadioprogrammi tee tagasi leidnud.

Esmaspäevast neljapäevani on päevases programmis kavas kahetunnised jutusaated, kus eetris on nii Väärikateklubi, Emade klubi ning Saagem tuttavaks. Eetrisse naaseb aastasel puhkusel olnud Ühe pere lugu. Lisaks on päevasel ajal päevapoliitikasaade Räägime ning uudiseid kokkuvõttev Uudistemagasin. Igal hommikul äratab Tõrva inimesi hommikuprogramm Tõrva ärataja. Pisikese uuendusena alustab Tõrva ärataja nädalavahetuseti kell 8.00.

Õhtuses vööndis tervitavad kuulajaid mitmed muusikasaated ning sekka omanäolised  vestlussaated. Uute tulijatena on saade Aeg iseendale, Elektrolõks ning mitmed saatejuhi nimelised muusikasaated. Nädalavahetuse õhtutel on eetris Vabamuss ning uute tulijatena Live muusika saade ja Aafrika rütmid.

Nädalavahetuse päeval on mitmeid sisukaid teadus- ja vestlussaateid ning ei puudu raadioteater.

Talveraadios on traditsiooniks saanud ka eripäevad, mis on 24. detsembril, 31. detsembril, 1. jaanuaril ja 2. jaanuaril. Jõululaupäeval, 24. detsembril, on külla tulemas jõuluvana ning kuuleme raadioteatri erisaadet. Õhtu täidab kaunis jõulumuusika ning kõigil on võimalus tervitada oma lähedasi ja tuttavaid.

Vanaaasta õhtul vaatame tagasi aastale 2021, võtame kokku aasta parimad lood Mulgi TOP 20 saates ning toimuvad aastalõpu intervjuud. Õhtut jääb lõpetama ja uut aastat ootama hoogne tantsumuusika.

Täpse kava avalikustame detsembri keskpaigas. Tõrva Raadio 16. hooaeg on eetris 18. detsembrist 2. jaanuarini.

 

 


Current track

Title

Artist