Tõrva Raadio 88,7 MHz alustab tööd kolmapäeval

Written by on 4. aug. 2014

raadio1

Pilt: Hardo Adamson


Tõrva Tule-Päevade raames alustab Tõrva linnas esmakordselt tööd Tõrva Raadio, mis levib Tõrva linnas ja selle ümbruses sagedusel 88,7 megahertsi.
Tõrva Raadio idee üks algatajatest ja peatoimetaja Sirli Pippari sõnul on tegu täiesti omanäolise projektiga Tõrva linnas. Raadio täidavad sisuga Tõrva Noortevolikogu liikmed ja teised vabatahtlikud. „Tegu on väga suure ettevõtmisega. Teha on palju ja seda just tehnilise poole pealt. Õnneks on meil äge meeskond ja kõik on juba põnevil, et lasta eetrisse esimene raadiosaade,“ rääkis põnevil peatoimetaja Pippar.
Esimene saade näeb ilmavalgust juba 6. augusti hommikul kell 8. Raadios on oodata põnevaid reportaaže, intervjuusid, jutusaateid, kuid nagu raadios ikka ei puudu muusika, uudised ja raadiomängud. „Saatekavad on peaaegu valmis, raadioruum püsti pandud ja esimesed katsetused juba käivad. Usun, et kolmapäeva hommikuks on kõik valmis ja raadio võib tööle hakata. Proovime teha raadioruumist ka veebiülekande. Lisaks laeme meie reportaažid üles meie veebilehele,“ ütles Sirli Pippar.
Raadiot on võimalik kuulata raadiolainel 88,7 MHz alates 6. augustist. Raadio lõpetab oma tegevuse 10. augusti pärastlõunal, mil lõppevad ka Tõrva Tule-Päevad. Tõrva Raadiol on oma kodulehekülg aadressiga raadio.torvanoored.ee.
Lisainfo
Sirli Pippar
Tõrva Raadio 88,7 MHz peatoimetaja
58377930; sirli.pippar@gmail.com
 
Teate edastas:
Karl Kirt
57801498


Current track

Title

Artist