Tõrva Raadio alustab juba homme!

Written by on 20. dets. 2015

 
Juba südaöösel kell 00.00 läheb eetris järjekordne Tõrva Raadio. Järjekorras neljas noorte poolt käivitatud raadio jõuab kuulajateni uuenenud programmi ja uute raadiohäältega. Esimene raadiosaade algab kell 7.00, kui hommikuprogrammis Tõrva Ärataja äratavad muusikatoimetaja Rannar Park ja peatoimetaja Marietta Juurikas.
„Täna on tunne väga ärev. Ees ootab palju põnevat ning iga päev peab endast andma maksimumi, et programm oleks põnev,“ rääkis peatoimetaja Marietta Juurikas. „Tõrva Raadios pole kunagi olnud nii palju raadiotegijaid ja nii erinevaid saateid, kui praegu. Ühtekokku on raadiotegijaid üle kolmekümne.“
Seekordne Tõrva Raadio programm on jagatud erinevateks vöönditeks. Hommikuvööndis on Tõrva Ärataja, päevavööndis on erinevad jutu- ja nipisaated, õhtuvööndis on põnev Mäluaugu saade, debatisaade Üks-ühele ning palju muud ning muusikavööndis saab kuulata erinevaid muusikasaateid. Lisaks veel palju erinevaid erisaateid.
„Oleme mõelnud sellele, et igas vanuses kuulaja jaoks oleks midagi huvitavat. Tahame pakkuda kogukonnale ühe vägeva raadio,“ rääkis peatoimetaja Marietta Juurikas.
Tõrva Raadio on eetris 21. detsembrist 3. jaanuarini. Raadio levib Tõrva linnas ja selle ümbruses sagedusel 90,0 MHz. Internetis saab raadiot kuulata aadressil raadio.torvanoored.ee. Raadiot veavad eest MTÜ Tõrva Noorte Liit ja teised vabatahtlikud noored. Raadiot toetab Siseministeerium, Kodanikuühiskonna Sihtkapital, Tõrva linn, Helme vald ja teised toetajad.

Current track

Title

Artist