Tõrva Raadio alustab talvise hooajaga

Written by on 17. dets. 2020

18. detsembril avab Tõrva Raadio taas oma raadiosageduse ning kuni 2. jaanuarini on võimalik kõigil kuulata kogukonnaraadiot, mille programmis leidub igaühele huvipakkuvat. Vaatamata keerulisele olukorrale tuuakse raadiokuulajateni tihe programm täis muusika- ja jutusaateid. 

Tõrva Raadio peatoimetaja sõnutsi on tal hea meel, et vaatamata kehtestatud piirangutele, saavad vabatahtlikud saatejuhid taas tuua Tõrva Raadio kõikidesse piirkonna kodudesse. „Ma arvan, et praegusel keerulisel ajal on meie raadio just see, mida inimestel vaja on. Pakume nii meelelahutust, harivaid saateid kui ka aktuaalsetel teemadel jutusaateid,“ rääkis peatoimetaja Riin Lepik. „Nagu praegusele ajale kohane, toimuvad paljud intervjuud interneti ja telefoni kaudu ning stuudios tahame kontaktide arvu viia võimalikult madalale.“ 

Tõrva Raadio saateprogramm alustab peaaegu igal hommikul kell 7 traditsioonilise Tõrva äratajaga. Edasi tulevad erinevad jutu- ja muusiksaated kuni südaööni välja. „Programm avab nii lastevanemate kui väärikate maailma ning sealt leiab tervele kogukonnale mõeldud saateid. Lisaks on kavas päevakajalisi poliitikasaateid,“ kirjeldas peatoimetaja. „Nädalavahetuse õhtutel on programmis tantsumuusika saated ning muidugi Vabamuss, kus kõik soovijad saavad teha enda muusikasaate.“ 

Tõrva Raadio programmist ei puudu auhinnamängud, intervjuud erinevate inimestega ega lõbusad nalja- ja meelelahutussaated. „Usun, et igaüks leiab endale midagi huvipakkuvat. Oleme meeskonnaga elevil ning valmis uueks hooajaks. Kuulake ikka Tõrva Raadiot!“ soovitas peatoimetaja Lepik optimistlikult. 

Tõrva Raadiot on võimalik kuulata Tõrva linnas ja selle ümbruses sagedusel 90,0 MHz ning internetist kogu maailmas aadressil www.torvaraadio.ee 18. detsembrist 2020 kuni 2. jaanuarini 2021.


Current track

Title

Artist