Tõrva Raadio jagas I advendil piparkooke

Written by on 2. dets. 2019

Tõrva Raadio meeskond otsustas esimesel advendil Tõrva keskväljakul piparkookide jagamise enda peale võtta.

Selleks, et poodidesse jääks rohkem piparkooke, otsustas raadiomeeskond ise piparkooke küpsetada ning lisaks sellele veel kõik piparkoogid kaunistada.

Piparkooke tehti üle kahekümne plaaditäie ligi 8st kilost piparkoogitaignast, millest suur osa oli isetehtud tainas. Kui piparkooke tegi igaüks oma kodus ise, siis nende kaunistamine toimus Tõrva Raadio ruumides, kus juba 16 päeva pärast alustab Tõrva Raadio talvehooaeg.

Kaunistamise vahepalaks tegi Romet Piller huvilistele Kuldvillaku stiilis mälumängu ning mängiti kaks Kahooti. Lisaks tehti jõulusemaks meie ilusat raadioruumi.

Piparkoogid läksid nagu soojad saiad. Mõnel jagajal oli korv juba 15 minutiga tühjaks saanud. Lisaks magusale jagasime magusat infot meie raadio toimumise kohta. Kuuse tulede süütamine toimus väga ilusas lumesajus ning tõeline jõulutunne puges hinge!

Aitäh Riinule, Kasparile, Kata Mariale, Karlile, Margole, Riivole, Egonile, Itile, Sirlile, Marianile, Madisele, Kaurile, Rometile, Märdile, Tevele, Mattiasele ning Kadi-Triinule!

 


Current track

Title

Artist