Tõrva Raadio jõuab uuenenud programmiga taas kuulajateni

Written by on 2. dets. 2015

21. detsembri hommikul tasub kõikidel lülitada sisse raadio, kuna aktiivsed Tõrva piirkonna noored alustavad uue hooga Tõrva Raadio jõuluprogrammiga.
Kuni 3. jaanuarini toob Tõrva Raadio kuulajateni värsket muusikat, ülevaateidlõppevast aastast, huvitavaid intervjuusid nii kohalike kui ka kaugemate kuulsustega ja ka palju muud põnevat.
„Nende jõulude ajal garanteerime eriti põneva programmi ning eetrisse paiskame mitmeid uusi saateid. Väike värskendus on toimunud ka liikmete hulgas, seega võib kuulda uusi raadiohääli,“ ütles jõuluraadio peatoimetaja Marietta Juurikas. „Põnevil tasub olla ka meie uue projekti tõttu, sest selles löövad kaasa 4.-6. klasside noored. Võtame nemad kampa ja üritame luua kodudesse võimalikult mõnusa jõulumeeleolu.“
Tõrva Raadiot on alates 21. detsembrist võimalik kuulata sagedusel 90,0 MHz Tõrva linnas ja selle ümbruses. Lisaks on võimalik vaadata ja kuulata ka otseülekannet internetist aadressil raadio.torvanoored.ee.
Tõrva Raadiot veavad eest vabatahtlikud MTÜ Tõrva Noorte Liidust, Tõrva Noortevolikogust ja teised vabatahtlikud noored. Raadio tegemisele aitab kaasa Kodanikuühiskonna Sihtkapital, Siseministeerium kui ka Tõrva Avatud Noortekeskus ja Tõrva linn. Raadio hakkab edastama oma saateid Tõrva Avatud Noortekeskuse ruumides.


Current track

Title

Artist