Tõrva Raadio jõuluprogramm on paigas

Written by on 29. nov. 2016

Eelmisel nädalal kinnitas Tõrva Raadio nõukogu jõuluraadio programmi. Seekordses programmis on 42 erinevat saadet, mis on mõnevõrra vähem kui oli suvises raadios.
16 päeva jooksul on neli eriprogrammiga päeva, kus saatekava on teistest nii-öelda tavapäevadest erinev. Esimene eriprogrammiga saatepäev on jõululaupäeval, 24. detsembril. Siis 31. detsembril, 1. jaanuaril ning raadio viimasel päeval – 6. jaanuaril.
Seekord ei ole programmi lisandunud väga palju uusi saateid, vaid pigem eetris vanad head tuttavad, kuid üks suuremaid uuendusi on Eluklubi ning Arvamusklubi lisandumine programmi. Eluklubi hakkab olema eelnevates raadiotes olnud meeste-, naiste- ja väärikateklubi sarnane, kuid põlvkondade ühendamiseks ning erinevate vaatenurkade lisamiseks, tuuakse kõik klubid ühtekokku.
Arvamusklubiga tahame tuua raadiosse rohkem arutelusid ning mõtisklusi päevapoliitilistel teemadel.
Õhtusesse vööndisse on samuti lisandunud üks uuenenud saade ning kaks täiesti uut saadet. Suvel eetris olnud filmimaailmale on lisandnud nüüdsest juurde ka teatriosa. Uue saatena toome eetrisse muusikamälumängu Heliaju, mis on jätk Tõrva Noortevolikogu algatatud Heliaju muusikaviktoriinile. Ajaaugu saates räägitakse ajaloosündmustest.
Muusikavööndisse oleme teinud korrektuure, vähendanud saadete arvu ning toonud juurde mõned uued saated. Näiteks tuleb tagasi džässisaade, koos souli ja funkiga. Uus saade Muusikablender mängib ette erinevaid muusikastiile. Drumi ja bassi muusika austajatele on mõeldud saade Elektrišokk.
Erisaadetena on tulemas mitmeid huvitavaid projekte. Nende kohta saab lugeda täpsemalt meie saadete lehelt, mis on leitav siit: http://raadio.torvanoored.ee/saated/
PS! Mõned siin nimetatud saated võivad saada veel uue nime, kuid sisu jääb samaks! 🙂
Tõrva Raadio on eetris 22. detsembrist kuni 6. jaanuarini. Raadiot on võimalik kuulata Tõrva ümbruses sagedusel 90,0 MHz ning internetist aadressil raadio.torvanoored.ee.
Kuulmiseni!


Current track

Title

Artist