Tõrva Raadio kümnes hooaeg toob rekordarv saateid!

Written by on 19. nov. 2018


Laupäeval kogunes Tõrva Raadio nõukogu, et kinnitada talveraadio programm. Sel korral on programmis palju uuendusi. Tõrva Raadio peatoimetaja Rannar Park rääkis, et raadio juubelihooaeg ehk kümnes raadioperiood väärib erilist tähelepanu. „On tore, et noorte omaalgatuslik ettevõtmine on nii pikalt kestnud. Uue programmiga püüame raadiot veelgi professionaalsemaks muuta ning teisalt pakkuda meie kuulajatele veelgi mitmekesisemat teemadekäsitlust,“ lausus ta.
Tõrva Raadio päevavööndi toimetaja Sandra Saar ütles, et peamine uuendus raadio programmis seisneb selles, et kui varem oli esmaspäevast pühapäevani sarnase ülesehitusega saatekava, siis nüüd on argipäevadel ühtemoodi kava ning nädalavahetustel teistmoodi. Viimane on nüüd kergemate ja meelelahutuslikemate teemade päralt. Kui suvel oli päevases vööndis (kell 7-19) kokku 19 erinevat saadet, siis talvehooajal tervelt 24 (vaata lähemalt saateid siit).
Õhtuvööndi toimetaja Teve Rajamets rääkis, et õhtuses programmis kuuleb suuremas osas head muusikat. Kui argipäevadel paitavad kuulajate kõrvu peamiselt juba teada-tuntud muusikasaated, aga ka mõned uued pärlid, siis nädalavahetuse õhtuti ei olegi otsest saatekava ees. „Nii meie endi raadioliikmed kui ka inimesed väljastpoolt raadiot saavad tulla ja teha täpselt sellist muusiksaadet nagu nad ise soovivad. Kõlagu seal siis Queen, Nublu, Metallica või Nexus. Kõik on lubatud ja reegleid ees pole,“ sõnas Rajamets. Sestap on kõik huvilised, kes mõelnud, kuidas on teha üht muusikasaadet, oodatud endast raadio toimetusele märku andma. „Võtame kõik vastu ja mahutame kavasse,“ lausus peatoimetaja Park.
Tõrva Raadio kümnes hooaeg algab 21. detsembril ning kestab 5. jaanuarini. Sel perioodil on kavas mitmedki eripäevad nagu näiteks 24. detsember, 31. detsember, 1. jaanuar ning 5. jaanuar. Neil päevil on Tõrva Raadio programm tavapärasest saatekavast sootuks teistsugusem.
Kuulmiseni!


Continue reading

Current track

Title

Artist