Tõrva Raadio lõpetas 11. korda

Written by on 28. juuli 2019

Seitseteist päeva täis talsutamatut tantsu, tralli ja toredaid külalisi on läbi saanud. Tõrva Raadio õitses ligi 400 tundi ja nüüd on taas orkestri vaiki sundinud, et hakata plaanima talvist perioodi ja teha kokkuvõtteid sünnipäevaraadiost. 

 

Tõrva Raadio viiendat sünnipäeva tähistav hooaeg lõppes 27. juulil traditsioonilise lõpusaatega, kus peatoimetaja Teve Rajamets tegi kokkuvõtteid möödunud perioodist ja ajas saatejuhtidega juttu, et otse-eetris natuke tagasisidet saada. 

Üks raadioliikmetest mainis, et oli üle pika aja üks väga mõnus periood ja kui varasemast ajast oli tavapäraseks muutunud perioodi lõpus tüdinemine raadiost, siis sel korral oli raadio kuidagi hoopis teistmoodi ja ka viimase päeva eel oli veel tunne, et tahaks justkui pikemalt teha raadiot ja saateid võiks rohkem olla.

Seitsmeteistkümne päeva jooksul väisasid raadioeetrit kokku 57 saatejuhti, kelle sekka mahtus raadioliikmete emasid, vallavalitsuse esindajaid ja ka inimesi, keda võime tunda telest. Kõigist nendest saatejuhtidest lugesid ka uudiseid tervelt 12 inimest, kelle seast leiame ka kõige aktiivsema raadiohääle ja uudistelugeja, kelleks oli Karl Kirt, kes kogus lisaks uudistele 25 eetritundi.

Uurides Tõrva Raadio peatoimetajalt, kuidas esimene periood raadiolaeva tüürides möödus, oli tal öelda järgmist: “Raadioperiood möödus mõnusalt ning ma olen tõeliselt õnnelik peatoimetaja, sest mu kõrval on imeline toimetus ja raadiotiim. Saated olid meeliülendavalt head ja külalistest on siiani silme eest pilt kirju, sest neid oli nii palju ja nii paljudest eri valdkondadest. Sünnipäevaüritustega olen samuti väga rahul, sest kõik plaanitud üritused läksid suurepäraselt korda – sai sporti, pidu ja õudusmatka. Mida veel tahta?”

Tõrva Raadio on taas eetris detsembris.


Continue reading

Current track

Title

Artist