Tõrva Raadio meeskond käis end koolitamas ja välja puhkamas Rakvere Aqva spaas

Written by on 21. apr. 2019

12.-14. aprillil aset leidnud koolitusreisi eesmärk oli meeskonda omavahel paremini tööle panna, kuid samas ka premeerida liikmeid mahuka vabatahtliku töö tegemise eest.
Tegevused hakkasid pihta laupäeva hommikul, mil Tõrva Raadio tiimi tuli koolitama just meeskonna ühendamise teemadel kogenud Anne Õuemaa.
Õuemaa on coach ehk arengutreener, kelle ülesandeks on meeskondade efektiivsemaks muutmine. Päeva vältel läbisime erinevaid mängulisi ülesandeid, kuid tegime ka omavahelisi kokkuleppeid, et tiim paremini toimima panna. Kuna raadio tiimi kuulub nii inimesi algusaegadest, kuid samas ka neid, kes liitunud alles paar nädalat tagasi. Seetõttu ongi vaja aeg-ajalt taolisi tegevusi korraldada.
Ka pühapäev möödus sisukalt, siis käis oma kogemusi ja nippe jagamas Vikerraadio hommikuprogrammi saatejuht Taavi Libe. Saime tema käe all proovida, kuidas raamatu pildist reportaaž välja võluda, stuudios saatejuhtide vahel healoomulist vastasseisu tekitada ning mõtlesime välja ka mängu, mida mängida siis, kui meile tuleb külla Jüri Ratas või Karl-Erik Taukar.
Viimasena, aga mitte vähem olulisemana oli teemaks Tõrva Raadio viienda sünnipäeva tähistamine. Panime suvisteks pidupäevadeks paika kaks fookust- soovime pidu tähistada meeskonnaga, kuid teisalt ka kogukonnaga. Lubame, et tulemas on torti, pidu ja rohkelt üllatusi!
Tõrva Raadio värske peatoimetaja Teve Rajamets ütles, et tegu oli vajaliku ning igati korda läinud reisiga. “Minu üks eesmärke peatoimetajaks saades oli see, et tiim oleks ühtne ja seda loodan saavutada just läbi laadsete koolitusreiside ning koosviibimiste. Rakveres saime taaskord tugeva motivatsioonisüsti, mida raadio perioodi lähenedes aina rohkem vaja läheb. Mul on hea meel, et meil on nii äge punt ja ma ei jõua oodata, et suvel koos kogukonnaga oma juubelit tähistada saame!”
Koolitusreis on rahastatud Leader projektifondist.
 
 


Current track

Title

Artist