Tõrva Raadio nõukogu kinnitas suvise raadio programmi!

Written by on 18. juuni 2018


 
Sel pühapäeval toimus Tõrva Raadio nõukogu koosolek, kus kinnitati suvise raadio programm. Nii nagu igal aastal, püüab raadio ka sel suvel aina edasi pürgida, ikka huvitavama ja sisukama kava poole. Praagitakse välja, tuuakse tagasi vanad staarsaated või mõeldakse päris uued saated. Seekord on suvises programmis tagasi muu hulgas ka Luisu-uudised, sest ilma luiskajateta ei ole Tõrva Raadio päris see, mis ta olema peaks.
Päevases vööndis on programmis kavas mitmed uued saated – Elust Tõrvas, Ühe Pere Lugu, Tehnikatark, Ilutund . Nimedest võib ilmselt eeldada, mis teemaliste saadetega tegemist on. Eetrisse naaseb ka Tõrva Suvitaja, sedapuhku sarnaselt talvele, kojusõidu saatena (eetris kell 16-18).
Õhtuses vööndis on palju muudatusi kellaaegades, nii näiteks on toimunud Elust Ausalt saate aja muudatus, mis on toodud päris öisest programmist varaõhtusesse aega ning algab pärast kella 18 uudiseid. Ka on muutunud Hipokraatia, Alternatiiv ja Rokilõks saadete kellaajad.
Ka õhtuses vööndis on kavas palju uusi saateid – Kantrimöll , Nullindad, Edetabelisaade, Instrumentaalmuss.
Milline programm täpsemalt tulemas on, saad vaadata siit.

 
Pärast nõukogu koosolekut toimus raadios meeskonnaliikmetele koolitusprogramm.
Intervjueerimisest ning saadete ettevalmistusest käis rääkimas Marit Ummelas (ETV saatesarjade “Töörööbikud” ja “Meie Inimesed” autor-toimetaja ning endine Kuku Raadio saatejuht) ning teadmisi reklaamide valmistamisest ja heliklippide monteerimisest jagasid päevavööndi toimetaja Karl Kirt ning tehnikajuht Margo Metsoja.
Huvitav koolituspäev lõppes praktiliste töödega, milles osalejad said kõik eelnevalt õpitu ka päriselt läbi teha. “Koolituspäevast oli kindlasti kasu nii uutele kui vanadele tegijatele. Viimastele kasvõi lihtsate põhitõdede meeldetuletamise osas,” võttis koolitusprogrammi kokku Tõrva Raadio reklaamijuht Triin Jaansalu.
Tõrva Raadio on eetris 30. juulist kuni 17. augustini.
 


Continue reading

Current track

Title

Artist