Tõrva Raadio pälvis täiskasvanute õpiteo auhinna

Written by on 11. okt. 2019

2. oktoobril toimus Otepääl Ugandi Restos Valgamaa aasta õpetaja ja täiskasvanud õppija nädala tunnustusüritus, kus Valgamaa Omavalitsuste Liit andis välja haridusvaldkonna tunnustused. Üritusel jagati õpiteod täiskasvanu-haridusse panustamise eest. Ära märgiti ka Tõrva Raadio, nimelt tunnustati MTÜ Tõrva Noorte Liitu täiskasvanute tegevuste eest Tõrva Raadios.

Viimastel aastatel on Tõrva Raadio tegevused keskendunud noorte harimise kõrval ka täiskasvanute täiendamisele läbi raadiotöö. Meeskonda on kaasatud hulgaliselt täiskasvanuid ning pakutud neile erinevaid täiendkoolitusi. Samuti on Tõrva Raadio kaasanud huvilisi uute võimaluste omandamiseks vabamuusika saadetesse Tõrva piirkonnast ja kaugemaltki.

Õpiteo auhinna võttis vastu Tõrva Raadio nimel MTÜ Tõrva Noorte Liit juhatuse liige Margo Metsoja. „Tõrva Raadio motoks on „Ühendades põlvkondi“, mis tähendabki, et me ei ole ainult noorteraadio, vaid pakume võimalust areneda ja õppida ka täiskasvanutele. On hea meel, et Tõrva Raadio toel säilib paljudel tugev side oma kodukohaga, mis neid ikka ja jälle siia tagasi toob,“ kommenteeris Margo Metsoja.

Pidulikku vastuvõttu korraldas Otepää vallavalitsus koostöös Valgamaa Omavalitsuste Liiduga.

Täiskasvanud õppija nädal toimub 11. oktoobrist kuni 18. oktoobrini. 1. novembril toimub täiskasvanud õppijate foorum Tallinnas.

Rohkem täiskasvanute õppimise kohta leiab www.andras.ee.

Fotod: Otepää vallavalitsus, Monika Otrokova, erakogu

Lisainfo: Otepää vallavalitsuse koduleht


Continue reading

Current track

Title

Artist