Tõrva Raadio peatoimetajaks valiti Karl Kirt

Written by on 2. märts 2021

28. veebruaril toimunud Tõrva Raadio elektroonilisel nõukogu koosolekul valiti peatoimetajaks Karl Kirt. Peatoimetaja valimise kõrval arutati toimetuse struktuuri ning suvise raadioperioodi aega.

Peatoimetaja kandidaadiks oli varasemalt peatoimetaja ametil töötanud ning mitmeid teisi toimetuse liikme kohti pidanud Karl Kirt. “See on väga suur vastutus ning tänan nõukogu selle usalduse eest. Ma loodan, et Tõrva Raadiol tuleb väga edukas aasta.” Uuel peatoimetajal seisab esimese ülesandena ees toimetuse kokkupanek.

Ideedest rääkides ütles Kirt, et tema eesmärgiks on tagada Tõrva Raadio jätkusuutlikkus. “Iga vabatahtlik organisatsioon peab tagama oma jätkumise ja seda tahame teha noorte kaasamise kaudu ning kaasates senisest rohkem kogukonda.” Karl Kirt tõi veel välja, et sel aastal tuleb lõpetada eelmisel aastal alustatud projektid. “Käivitada tahaks fännipoe ning koostada arengukava Tõrva Raadio järgmiste suurte sihtide seadmiseks.” 

Kirt ütles, et loodetavasti on suveks COVID olukord rahunenud ning saab teha tavapärast raadiot. “Talvine kogemus raadio tegemisel oli hoopis teistsugune, aga tunneme juba kõik puudust suurtest meeskonnaüritustest ja külalistest stuudios.” Ta lisas, et Tõrva Raadios on võimalik katsetada, pakkuda meelelahutust, aga ennekõike võimalust kuulata maailma parimat Tõrva Raadiot. “Maailmas ei ole ega tule ühtegi teist sellist raadiot, kus Tõrvast ja tõrvakatest nii palju räägitakse ja see on väga eriline!”

Tõrva Raadio nõukogu kinnitas peatoimetaja ettepanekul ka toimetuse struktuuri. Muudatusena eelmisest struktuurist lisandub toimetusse programmijuhi ametikoht ning kaob toimetaja ametikoht. Toimetusse kandideerimine kestab Tõrva Raadio siseselt 7. märtsini.

Peatoimetaja ettepanekul kinnitati ka esialgne Tõrva Raadio suvine raadioperiood. Sel korral kestab Tõrva Raadio suvine periood 5. juulist kuni 25. juulini.


Current track

Title

Artist