Tõrva Raadio peatoimetajaks valiti Riin Lepik

Written by on 23. veebr. 2020

23. veebruaril kogunenud Tõrva Raadio nõukogu päevakorras oli peatoimetaja valimine ja struktuuri kinnitamine. Uueks peatoimetajaks valis nõukogu Riin Lepiku, kelle ametiaeg kestab üks aasta.

 

Peatoimetajaks kandideerisid Romet Piller ja Riin Lepik, kellel suuresti ideed ja eesmärgid kattusid. Nõukogu otsustas häältega 5-4 valida Tõrva Raadio peatoimetajaks Riin Lepiku. “Minu soov kandideerida peatoimetajaks tuli juba eelmisel raadioperioodil talvel. Turundusjuhi amet andis mulle palju ideid, mida sooviksin Tõrva Raadios ära teha,” rääkis peatoimetaja. Ta lisas, et viimase poole aastaga on raadio saanud talle väga südamelähedaseks ning tänu sellele tunneb ta, et tahab Tõrva Raadiot edasi viia. “Eesmärgiks on Tõrva Raadio meeskonnaga koostöös sõnastada meie raadio visioon ja arengusuunad, teha stuudioruumides värskendus ning luua Tõrva Raadio fännidele oma pood fänninänni ostmiseks,” rääkis peatoimetaja enda plaanidest. “Meie meeskond on tubli ja professionaalne, aga vahepeal peaks ka auru välja laskma ning tegema ägedaid meeskonnaüritusi, mis hoiaks meie tiimi koos.”

Tõrva Raadio peatoimetaja ametiaeg kestab üks aasta. Senine peatoimetaja Teve Rajamets uueks ametiajaks ei kandideerinud.

Peatoimetaja ettepanekul kinnitati uus raadio toimetuse struktuur, kuhu kuuluvad peatoimetaja, arendusjuht, päevavöönditoimetaja, õhtuvöönditoimetaja, toimetaja, muusikajuht, turundusjuht, reklaamijuht, tehnikajuht ja stuudiojuht. Uue ametikohana on arendusjuht ja toimetaja. Arendusjuhi ülesanneteks saab olema Tõrva Raadio visiooni ja arengukava protsessi juhtimine, vajadusel peatoimetaja asendamine, liikmete värbamise ja mentorlussüsteemi juhtimine ning koolitus- ja motivatsiooniürituste korraldamine. Toimetaja ülesandeks on Tõrva Ärataja ja Tõrva Suvitaja toimetamine ning uudistetoimetaja ülesanded.

Peatoimetaja ettepanekul nimetas nõukogu arendusjuhiks Romet Pilleri. “Minu arust on meil puudu kahest asjast. Esiteks visioonist ning sellest, et paljud ägedad mõtted pole reaaluseks saanud. Kui puudub visioon ehk see, mille poole me oleme teel, siis kaobki sära silmist. Minu arvates on Tõrva Raadio näol tegemist maailmas ainulaadse asjaga ja seda peame endale teadustama,” rääkis arendusjuht Romet Piller. Ta lisas, et raadiot ei oleks, kui ei oleks inimesi. “Peame mõtlema, kuidas luua raadios mõnusat õhkkonda ja kuidas töötada ühtsena,” lisas ta.

Tõrva Raadio nõukogu koosolekul teatas esimees Karl Kirt tagasi astumisest ning järgmisel koosolekul valitakse Tõrva Raadiole uus nõukogu esimees. “Olen seda ametit pidanud juba õige pea 5 aastat. Tahan anda võimaluse mõnele teisele nõukogu liikmele ning ise keskenduda tööle toimetuses,” rääkis nõukogu esimees Karl Kirt.

Järgmisel nõukogu koosolekul valitakse nõukogule uus esimees ning kinnitatakse ametisse toimetuse liikmed.


Current track

Title

Artist