TÕRVA RAADIO ÜLLATAB UUTE SAADETE JA PÕNEVA ERIPROGRAMMIGA

Written by on 11. juuni 2021

Tõrva Raadio on sel suvel eetris alates 5. juulist! Suveprogramm sisaldab taas mitmekesiseid saateid: põnevaid jutusaateid, meeleolukaid töölt-koju saateid, loomulikult mõnusaid muusikasaateid ning omanäolist Tule-Päevade eriprogrammi.

Tõrva Raadio peatoimetaja Karl Kirt kinnitab, et igaüks leiab programmist enda jaoks häid saateid, mida kuulata. „Oleme argipäevadel programmi toonud päevakajalisi ning olulistele teemadele keskenduvaid jutusaateid, et päevasel ajal saaks kuulaja kursis olla hetkel põletavamate teemadega, mis on ühiskonnas tähtsal kohal“.
Saates “Ohutu Tõrva” lahkame olulisi turvalisust puudutavaid teemasid, liiklusohutus, kogukonna turvalisus jne. “Mõistus ruudus” ja “Räägime” saadetes arutleme ühiskonnas toimuva üle. Uuendusena saab nüüd päevasel ajal kuulata klassikalise muusika saadet “Kuldne klassika”, kus teeme tutvust erinevate muusikute ja muusikaga.
Argipäeva programmist leiab veel ka traditsioonilise mälumängusaate “Mäluauk”, kus on ka sel hooajal võimalik osa võtta interaktiivselt igal kuulajal. Taas kõlavad eetris populaarsed emadeklubi ja isadeklubi saated.
Nädalavahetuse programm on meelelahutuslikum ning sisaldab saateid nagu “Stuudiost välja!”, “Raadioteater”, “Moesaade”. “Naisteklubi” jpm. Uute saadetena on kavas kalanduse ja jahinduse saade, “Autosaade” ning “Feministi saade” ning “Kas tahad olla…?”, kus lahkame erinevaid põnevaid ameteid.
Nädalavahetuse õhtud täidetakse taas vabamussi saadetega. Kutsume kõiki soovijaid üles Tõrva Raadios päris oma saadet tegema. Paljud on seda võimalust kasutanud laupäeva ja pühapäeva õhtuti. Ka sel hooajal oleme nädalavahetuse õhtud broneerinud meie kuulajatele, et nad saaksid lasta oma lemmikmuusikat ja sekka juttu rääkida.

Tõrva Raadio eetris olek kattub tänavu taaskord Tõrva Tule-Päevade toimumisega ning sel puhul on meil valmistatud ette põnev eriprogramm. Kajastame erinevaid sündmusi, oleme üritustel kohapeal, intervjueerime korraldajaid ja esinejad ning hoiame kuulajaid kursis kõige põnevaga, mis toimumas on.

Kui sinul on mõni äge mõte, millest raadios rääkida või kes võiks tulla külaliseks, anna sellest meile teada! Koostöös sünnibki meie piirkonna parim raadio!“
Tõrva Raadio on eetris 5. juulist kuni 25. juulini. Raadiot saab kuulata Tõrva linnas ja selle ümbruses ning internetist üle kogu maailma aadressil torvaraadio.ee.


Current track

Title

Artist