Tõrva Raadio uueks peatoimetajaks sai Teve Rajamets!

Written by on 23. veebr. 2019

 
Täna kogunes Tõrva Raadio nõukogu, et lisaks üldistele raadioga seonduvatele teemadele, valida ka raadiole uus peatoimetaja. Peatoimetaja valimised toimuvad regulaarselt kord aastas raadioliikmete seas vabatahtliku kandideerimise alusel. Võimsa viienda raadioaasta eel valiti ühehäälselt uueks peatoimetajaks Teve Rajamets. Teve oli ainus peatoimetaja ametikohale kandideerinud raadioliige.
Teve on olnud raadioliige alates 2014. aasta talvisest raadioperioodist ning enne peatoimetajaks kandideerimist on Teve täitnud erinevatel perioodidel õhtuvööndi toimetaja, muusikajuhi ning turundus- ja reklaamijuhi ameteid. Hetkel õpib ta Tartu Ülikoolis ajakirjandus- ja kommunikatsiooni eriala teisel kursusel.
“Tõrva Raadio on suuresti põhjuseks, miks ma ajakirjandust õppima läksin, seega on loogiline tulla mõnesmõttes oma juurte juurde tagasi,” põhjendas Teve oma kandideerimist peatoimetajaks.
Rääkides käesolevast juubeliaastast, tõi Teve välja kogukonna kaasamise olulisuse ning rääkis suure elevusega erinevatest plaanidest, seoses viienda tegevusaasta tähistamisega.
Küsimusele, missugusena näeb ta tulevikus toimetuse tööd, oli Teve optimistlik, nentides, et eelneval aastal kasutatud üheksaliikmeline süsteem on jätkusuutlik ent vajab mõningaid täiendusi. Teve peab peatoimetajana tähtsaks ka raadio järelkasvu: “Oluline on jõuda sinna, et nooremad liikmed tuleksid toimetusse. On selge, et organisatsiooni jätkusuutlikkuse tagab järelkasv, seega peab selle nimel tegema tööd.”
Tõrva Raadio peatoimetajana on Teve järgmiseks ülesandeks komplekteerida toimetus ja alustada ettevalmistusi suviseks raadioperioodiks, mil Tõrva Raadio tähistab oma viiendat tegevusaastat.
Lisaks peatoimetaja valimisele ning raadio struktuuri kinnitamisele võeti Tõrva Raadio tänasel nõukogu koosolekul kokku 10. raadioperiood, arutati koolituskava ning Miniraadio huviringi tuleviku üle, samuti arutleti tulevaste koostööprojektide üle rahvusvahelisel tasandil.


Current track

Title

Artist