Tõrva Raadio valmistub 10. hooajaks koolitustega!

Written by on 7. dets. 2018


Nii nagu eelnevad nädalavahetused on möödunud Miniraadio huviringis tarkusi kogudes, nii ka sel nädalavahetusel saavad raadio meeskonna liikmed ning kõik raadiohuvilised noored erinevaid tarkuseteri oma teadmiste laekasse. Sedapuhku lausa kahel päeval!
Laupäeval (8. detsembril) istub raadiopere usinalt Marja talus, et veelkord meelde tuletada raadios kõnelemise eetilised tavad ning kuidas valmistada kuulajale põnev, sisukas saade. Üheskoos mõeldakse ka tuleviku peale, sest järgmisel aastal on täitumas Tõrva Raadiol 5. tegutsemisaasta ning kas ja kuidas seda tähistada plaanitakse, arutama hakataksegi.
Pühapäeval (9. detsembril) on alates 13.30 põhjust raadio ruumidesse tulla kõikidel raadiohuvilistel noortel! Käima läheb selle aasta viimane Miniraadio sessioon. Külaliseks sel korral on meiekandimees ning ERR uudistetoimetuse Tartu korrespondent Madis Hindre, kes räägib uudistest ning reportaažidest. Keda siis ei huvitaks, kuidas üks hea uudislugu valmib ning kust tulevad ideed ja aines erinevate sündmuste kajastamiseks. Igal juhul igav ei hakka, sest Madis pakub ka mugavustsoonist välja tulemist!
Need koolitused on aga ühtlasi viimased, mis sel aastal on plaanis korraldada. Edasi lüüakse juba täie hooga käed saadete külge ning varsti-varsti saate juba ka ettevalmistuste vilju nautida.
Eetris oleme 21. detsembrist kuni 5. jaanuarini!
Kuulmise – nägemiseni!
 


Current track

Title

Artist