Tõrva Raadio võttis suvise raadioperioodi kokku

Written by on 23. aug. 2015

Eile toimus Tõrva Raadio nõukogu koosolek, kus tehti kokkuvõtteid suveraadiost. Üheskoos tõdeti, et raadio oli edukas ning toimunud oli silmnähtav arenguhüpe. See seab meeskonnale uusi väljakutseid, et teha raadiot edaspidi veelgi paremini ja ehk suvel veel pikemalt, kuna see oli rahva tungiv soov. 🙂
Peatoimetaja Kaspar oli eilseks koosolekuks kokku pannud põhjaliku statistika. Ühtekokku edastati raadioprogrammi 329 tundi. Kokku oli 19 erinevat kuuldemängu, 51 erinevat intervjuud, 31 reportaaži ja palju muud. Lisaks kõlas raadios 47 erinevat reklaami. Kõige rohkem reportaaže päevas oli 6. ja 7. augustil (kokku 8 reportaaži mõlemal päeval). Sealhulgas hulgaliselt otselülitusi erinevatelt sündmustelt.
Kõige rohkem saatetunde saatejuhtidena veetsid Teve ja Romet (25 tundi), neile järgnes 24 tunniga Kaspar ja 23 tunniga Hardo. Ühtekokku oli eetris 22 erinevat saatejuhti.
Raadioteatris osales 12-l korral Karl, talle järgnesid 9 korraga Romet ning 8 korraga Hardo ja Marietta. Hommikuprogramme tegi kõige rohkem Kaspar (4 korda), talle järgnesid Sirli, Triin ja Hardo (3 korda). Soovilugusid mängisid kõige rohkem Andra, Beatrice ja Salme (6 tundi), erimuusikasaateid tegi kõige rohkem Rannar (6 tundi). Kõige rohkem intervjuusid tegid Kaspar ja Teve (9 erinevat intervjuud). Reportaaže tegid kõige rohkem Karl ja Kaspar (9 reportaaži). Neljal päeval luges uudiseid Rannar, kolmel päeval Karl.
Lisaks saatejuhtidena eetris olemisele tegelesid väga paljud inimesed taustajõuna, et kõik sujuks. Fotograafina tekitas stuudios välku Andra, Luisuuudiseid ning näidendi kirjutas Hardo, mõrvaraadiot ning kodulehte tegi Karl, Hardo elupäästjana leidis tööd Kristin, (ülikiire)montaažikunn  oli Kristo Oja, stuudiotehnika ja üleüldise tehnilise poole eest vastutas ekskursiooni Margo, stuudiot aitas kujundada Marietta, Mäluaugu vaimne isa ning ravitseja Märt oli Romet, Mulgi Top 10 ema ja ravitseja Maarjannet tegi Sirli, meie stuudio hing ja boss, toidujumal ning orgunnija oli Triin ning erinevate turundustegevustega tegeles Ragne. Aitäh kõikidele noortele, kes raadiot tegid! Ilma noorteta poleks seda raadiot!
Kõige parem uudis on aga see, et eilsel koosolekul otsustati paika panna ka jõuluraadio aeg. Tõrva Raadio on eetris juba 21. detsembril ning paneb oma pillid taas kotti 31. detsembril!
Kuulmiseni!
Tõrva Raadiot ning MTÜ Tõrva Noorte Liidu arengu projekti rahastab siseministeerium ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital.


Current track

Title

Artist