Tule ja tee raadios oma saade

Written by on 17. juuni 2019

Huvilised raadioga tutvumas


 
Vähem kui kuu aja pärast on põhjust kõigil keerata raadio sagedusele 90,0 MHz, sest meie kohalik ja Eesti üks ainulaadsemaid raadiojaamu Tõrva Raadio avab kaheteistkümnendat korda oma eetri.
“Augustis möödub viis aastat esimesest Tõrva Raadiost. Viie aastaga on palju muutunud,” meenutab päevavööndi toimetaja Karl Kirt. “Esimesel hooajal oli igaühel neli tundi eetris vaja täita, sisu oli üsna enda teha. Tänasega võrreldes on see nagu öö ja päev. Oleme liikunud konkreetse kava poole ning viimastel aastatel on see ka hästi õnnestunud”. Raadio saatekava algavaks suvehooajaks on juba praegu üleval ning vabatahtlikest koosnev meeskond on võtnud endale ülesandeks tuua kuulajatele võimalikult mitmekülgne ja kvaliteetne kava.
Suvisel raadioperioodil kuulub meeskonda 47 inimest, kes täidavad kõik raadio toimimiseks vajalikud ametikohad alates produtsendi tööst lõpetades turundamisega. Ühtekokku paisatakse eetrisse üle 40 erineva saate. “Programm tuleb tihe, aga põnev. 16 päeva jooksul peaks kuulamiseks ja nautimiseks leidma igaüks midagi põnevat,” kinnitas programmitoimetaja Kirt.
Tõrva Raadio üks eesmärki on ühendada põlvkondi ja ühendada kogukonda. Selleks, et seda paremini teha, toome eetrisse taas “Vabamussi” saated. Õhtuvööndi toimetaja Kata Maria Metsari sõnutsi avaneb sel viisil kõikidel võimalus teha raadiot. “Lihtsalt öeldes laseme eetri vabaks. Ootame kuulajat nädalavahetuste õhtutel oma muusikasaadet tegema. Oodatud on kõik – noored, vanad, KEKi ja Kaarlimäe elanikud, talupidajad ning korterielanikud. Ühesõnaga – võtame vastu kõik soovijad!” Huvilised saavad ennast kirja panna veebisaidil. calendly.com/vabamuss/60 või võtta ühendust otse õhtuvööndi toimetaja Kata Maria Metsariga e-maili vahendusel katamaria.metsar@gmail.com.   
Raadiod tuleks 90,0 MHz sagedusele kruttida alates 12. juulist ning hoida seal kuni 27. juulini. Samuti on raadio kuulatav veebis aadressil raadio.torvanoored.ee.


Current track

Title

Artist