Milline raadioliige oled sina? Tee test ja saa teada!

Written by on 25. märts 2021

0%

Kuidas eelistad trenni teha?

Mis on sinu lemmiksöök?

Mida peaks kindlasti sisaldama sinu ideaalne päev?

Mis neist olukordadest teeks sind kõige õnnelikumaks?

Mis neist olukordadest tekitab sulle kõige suuremat ebamugavustunnet?

Sõidad liftiga töövestlusele ning lift jääb ootamatult seisma. Mida teed esimesena?

Kui sinu elust tehtaks film, siis see oleks?

Mis muusikat sa kõige meelsamini kuulad?

Kus sulle meeldiks elada?

Sinu ideaalne töö?

Kas ananass sobib pitsa peale?

Kus sööksid kõige meelsamini lõunat?

Riiska või Vanamõisa järv?

Kuidas veedaksid kõige meelsamini oma vaba aega?

Kui sul oleks võimalus minna seikluslikule ekspeditsioonile, siis milline koht sind kõige rohkem tõmbaks?

Milline osa raadioeetrist sobib sinu olemusega kõige paremini?

Milline raadioliige oled sina? Tee test ja saa teada!
Egon Ilisson

Milline raadioliige sina oled? Tee test ja saa teada!
Sa oled nagu Egon Ilisson!

Sa oled nagu Egon - analüüsiv ja tark inimene, kes hindab elu väikelinnas, kus saab nautida rahu ja vaikust. Sinu päevad on täidetud sportlike tegevustega ja liikumisega ning sulle meeldib tegeleda pallimängudega. Sa oleksid hea meelega elupäästja, soovid aidata teisi ja olla abivalmis.

Tõrvas leiad sa end sageli Malmizzast ja Vanamõisa järve äärest, nautides klassikalist muusikat ja rahulikku elustiili. Sinu moto "Ära skeemita skeemitajat!" peegeldab sinu teravat mõistust ja valmisolekut läbimõeldud tegudeks. Sa tunned end kõige paremini oma kodus, kus saad olla omas elemendis ja tunda end turvaliselt.

Kuigi sa oled analüüsiv, naudid sa siiski rutiiniväliseid ja spontaanseid hetki ning oskad ka vahetevahel lõõpida ja nalja visata. Sinu jaoks ei ole vaba aeg sama, mis teistel - sulle meeldib lihtsalt kodus olla ja aega maha võtta. Sinu kodus on sinu kindlus, kus saad laadida end uuteks väljakutseteks ning tunda end täielikult omas elemendis.

Peaksid kuulama Egoni saadet "Ülbed üheksakümnendad"
Gaida Kertu Roos

Milline raadioliige sina oled? Tee test ja saa teada!
Sa oled nagu Gaida Kertu Roos!

Armastad sushit, naudid pallimänge ja pidusid ning suuremaid seltskondlikke üritusi. Unistad oma hingesugulasega kohtumisest. Kui su elust tehtaks film, oleks see rohke rokkmuusikaga draama. Sooviksid elada välismaal ja töötada alal, mis vajab palju reisimist. Tõrvas käies tahad alati külastada Malmizzat ja mõnuleda Vanamõisa rannas.

Viimasel ajal oled professionaalne huugaja, teed kõike, jõuad kõike, õpid, esindad teisi ja mängid võrkpalli. Naudid toredat seltskonda, häid raamatuid ja kõike seiklusrikast. Sinu elu moto on mitte muretseda asjade pärast enne, kui need kätte jõudnud on.

Peaksid kuulama Gaida saadet Mõrvad ja müsteeriumid
Kaidar Kängsepp

Milline raadioliige sina oled? Tee test ja saa teada!
Sa oled nagu Kaidar Kängsepp!

Hea meelega naudid kultuurisündmusi, sulle maitseb pasta ja armastad käia jõusaalis. Unistad oma ideaalse töökoha saamisest. Kui sinu elust tehtaks film, oleks see rohke popmuusikaga komöödia. Sa tahaksid elada maal metsade vahel ja töötada õpetajana. Kõige tihedamini leiab sind Tõrvas Malmizzast või Vanamõisa äärest.

Sa ei taha sa olla üheski raamis, teed mida iganes süda sul ütleb. Iseloomult väga kannatliku ja rahuliku meelega. Vabal ajal toimetad meelsasti väljas ja liigud palju. Teiste arvamuse järgi ei saa elada, alati on häda. Parem elada oma arusaamade järgi.

Peaksid kuulama Kaidari saadet Pärimusmuusika
Kaspar Metsar

Milline raadioliige sina oled? Tee test ja saa teada!
Sa oled nagu Kaspar Metsar

Sulle meeldivad pitsa ja pallimängud ning naudid töiseid päevi, kus saab palju tehtud. Tahaksid võita ootamatult suure rahasumma, kuid pelgad parima sõbraga tülitsemist. Sinu elu oleks filmina draama, kus taustal mängiks kantrimuusika. Tahaksid elada väikelinnas ja juhtida seal mõnd asutust või ettevõtet. Tõrvas leiab sind peamiselt Malmizzast, Vanamõisa äärest või terviseradadel disc golfi mängimas.

Oled suhteliselt rahulik inimene. Kui aega saad, siis süvened mõnuga sind huvitavatesse teemadesse. Meeldib perega koos aega veeta ja pilli mängida. Sinu moto on: Ela ja ära põe!"

Sulle võiks meeldida Kaspar saade Ajaauk
Karl Kirt

Milline raadioliige sina oled? Tee test ja saa teada!
Sa oled nagu Karl Kirt!

Pitsa ja pallimängud on sinu teekond õnnemaale ning koos perega tunned end imeliselt! Su süda hõiskaks rõõmust, kui ootamatult suure rahasumma võidaksid. Aga kui peaksid kolm päeva hammaste pesemist vahele jätma - see oleks kuristik, mis su naeratuse neelaks!

Su elu on kui dokumentaalfilm, kus igal sammul kostab taustal popmuusika. Tahaksid elada väikelinnas, olles mõne ettevõtte või asutuse juht!

Sinu lemmik toit Tõrvas on Kevade keskuse pikuke - see on nagu maagiline roheline oaas keset kõrbe! Kuid kui kõht täis ja tahaksid olla kusagil mujal peale Kevade keskuse, leiaks sind Riiska järve ääres või kodu aias toimetades - loodus on sinu tõeline hingetoit!

Sa oled hea suhtleja, üldiselt positiivne ja üritad nalja teha, nagu kassipoeg, kes mängib pimeduses! Elu on sinu jaoks kui kihutav rong, kus igal peatusel on uued seiklused ja võimalused!

Nii et luba endale aega võrkpalli mängimiseks, arvuti- ja telekamängudeks ning lihtsalt olemiseks - elu on kingitus, mida tuleb täie rinnaga nautida ja põnevalt elada!

Kuula Karli saadet Jutud Kirtiga
Kata Maria Metsar

Milline raadioliige sina oled? Tee test ja saa teada!
Sa oled nagu Kata Maria Metsar!

Sa oled tasakaalukas ja rahuliku loomuga inimene, kellele meeldib veeta aega kodus, nautides rahu ja vaikust. Samuti hindad tervislikku toitumist ning naudid erinevaid salateid. Jooksmine on sinu jaoks mitte ainult füüsiline tegevus, vaid ka viis vabaneda stressist ja pingetest.

Sinu unistus on leida endale ideaalne töökoht, kus saaksid oma oskusi ja võimeid täielikult rakendada. Sa ihaldad väikelinna elu, kus saaksid nautida rahulikku keskkonda ning olla osa kogukonnast. Kontoritöö tundub sulle sobiv, kuna see võimaldaks sul keskenduda oma ülesannetele ja saavutada seatud eesmärke.

Kui tegemist oleks sinu elu dokumentaalfilmiga, siis selle taustamuusikaks oleks kindlasti rokkmuusika. Tõrvas käies eelistad külastada sageli Malmizzat, Riiska järve või Tõrva kino, kus saad lõõgastuda ja nautida vaba aega.

Sinu ellusuhtumist võiks kirjeldada kui "kõik möödub", mis väljendab su suutlikkust hoida tasakaalu ja püsida rahulik isegi keerulistel aegadel. Sa oled väga kannatlik ja töökas ning naudid käte abil millegi loomist.

Peaksid kuulama Kata saadet "Naiste võim"
Madis Mumm

Milline raadioliige sina oled? Tee test ja saa teada!
Sa oled nagu Madis Mumm!

Sa oled tõeline looduse- ja seiklusarmastaja, kellele meeldib olla pidevas tegutsemises. Hip-hop ja sportlikud tegevused on sinu kirg, mis annavad sulle energiat ja rõõmu. Tahaksid elada maal metsade keskel, kus saaksid loodust täiel rinnal nautida.

Unistad ideaalse töökoha leidmisest, mis viiks sind maailma ringi rändama ja uusi seiklusi avastama. Sinu päevad on täis tegutsemist, kuid sa oskad ka lõõgastuda ja nautida kodust rahu.

Kui sinu elust tehtaks komöödiafilm, siis kõlaks selle taustal kindlasti hip-hop muusika, mis annaks elule rütmi ja vürtsi. Tõrvas leiad end sageli Läti saatkonnast, Riiska järve äärest või oma kodust, kus saad olla omaette ja nautida rahu.

Sinu moto "Nii on nagu elu käib" näitab su suhtumist elusse - sa võtad asju nii, nagu need tulevad, ja naudid igat hetke täiel rinnal. Oled avatud uutele kogemustele ja valmis elu seiklustega kaasa minema.

Kuula Madise saadet "Hipokraatia"
Marietta Juurikas

Milline raadioliige sina oled? Tee test ja saa teada!
Sa oled nagu Marietta Juurikas!

Sulle maitseb pitsa ja naudid jõusaalis käimist ning koos perega olemist. Sind rõõmustaks ootamatult suure rahasumma võitmine, kuid kurvastaks parima sõbraga tülitsemine. Tahaksid elada väikelinnas ja pühenduda kontoritööle. Kui keegi peaks sind Tõrvas otsima, leitaks sind Malmizzast, Riiska äärest või Tõrva kinost.

Iseloomult oled üsna muutlik tegelane - vahel meeldib üks, vahel jälle teine, vahel meeldib spontaansus, vahel korrapärasus. Vabal ajal naudid jõusaalis rühmatrennides käimist, looduses jalutamist, jalgrattaga sõitmist ning perega ja sõpradega koos olemist. Armastad inimestele head teha, neid üllatada ja neid naeratama panna.

Kuigi sul otsest elu motot pole, püüad igas olukorras midagi head või positiivset leida.

Peaksid kuulama Marietta saadet Emade klubi
Riin Kirt

Milline raadioliige sina oled? Tee test ja saa teada!
Sa oled nagu Riin Kirt!

Sa oled kodune ja perekeskne inimene, kes naudib rahulikke hetki lähedastega. Sinu lemmiktoit pasta on alati rõõmuks ja naudinguks. Unistad ideaalse töökoha leidmisest, kus saaksid tegeleda loovate väljakutsetega.

Kui su elust tehtaks film, oleks see draama, mille taustal kõlaksid popmuusika kuumimad hitid. Tahad elada väikelinnas, kus saaksid tegeleda loomingulise tööga ning nautida rahulikku keskkonda. Sinu lemmikud einestamiskoht on Bistroo, ning naudid puhkust Vanamõis ääres, kus saad lõõgastuda supeldes.

Oled sihikindel ja naudid oma vaba aega, tehes plaane ja lõõgastudes diivanil hea sarja seltsis. Oled mitmekülgne inimene, kes naudib erinevaid tegevusi alates kunstist meditsiinini. Sinu moto on, et elu on raiskamiseks liiga lühike, seega tuleb elada täiel rinnal ja teha kõike, mis teeb õnnelikuks.

Soovitame sul kuulata Riinu saadet X-naised
Roosi Rahnu

Milline raadioliige sina oled? Tee test ja saa teada!
Sa oled nagu Roosi Rahnu!

Sa oled nagu Roosi - kirglik ja parajalt totakas, armastades elu täiel rinnal nautida. Sinu päevad on täis sportlikke tegevusi ja liikumist, alustades ideaalse hommikukohviga, mis soojendab su hinge. Sa unistad elamisest maal metsade vahel ning tööst, mis võimaldab sul palju reisida ja avastada uusi paiku.

Tõrvas leiad sa rõõmu külastamast Malmizza restorani, Riiska järve või pubi Juudast. Sa oled rõõmsameelne ja optimistlik inimene, alati on varuks mõni nali ning sa ei karda end lolliks teha. Sinu jaoks on oluline, et inimesed oleksid õnnelikud ja naeratavad ning et päikesepaiste ja soe hommikukohv saadaksid sind kogu päev.

Vabal ajal naudid aamatute lugemist, filmide vaatamist ning hea toidu nautimist. Sinu moto elus on kogeda nii palju kui võimalik ning leida rõõmu ja ilu väikestes asjades. Sa ei karda avaldada oma arvamust ega hooli eriti sellest, mida teised sinust arvavad - kui iseendale meeldid, on kõik hästi. Sinu rõõmsameelsus ja avatus on nakkav ning sul on oskus leida rõõmu ka kõige lihtsamates hetkedes.

Peaksid kuulama Roosi saadet X-naised
Sirli Pippar

Milline raadioliige sina oled? Tee test ja saa teada!
Sa oled nagu Sirli Pippar!

Sa oled väga seltskondlik ja avatud inimene, kes armastab olla koos teistega ning nautida suuremaid üritusi ja peoõhtuid. Tunned end hästi ka looduses, kus saad lõõgastuda ja looduse ilu nautida. Sinu unistus on kellegi elu päästa, mis näitab sinu südamlikkust ja soovi teha head.

Kui sinu elust tehtaks film, oleks see draama. Sinu päevad kulgevad sageli hip-hop muusika rütmis, mis annab su tegemistele tempo ja dünaamika. Sa unistad elust väikelinnas, kus saaksid tegeleda tööga, mis viib sind erinevatesse paikadesse ning pakub seiklusi ja uusi kogemusi.

Tõrvas on sinu lemmikud Malmizza, Riiska järv ja pubi Juudas, kus saad nautida head seltskonda ja lõõgastuda. Oled otsekohene ja aus ning su huumorimeel on terav, sulle meeldib visata nalja ja naerda, kuni kõht valutab!

Vabal ajal naudid mitmekesiseid tegevusi, alates raadiotegemisest kuni matkamise ja looduses viibimiseni. Sinu moto "Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab!" peegeldab su positiivset ja lahenduskeskset ellusuhtumist ning uskumust, et kõik on võimalik, oluline on vaid kuulata oma südame häält ja mitte kunagi alla anda.

Peaksid kuulama Sirli saadet Meenutades Tõrva raadiot
Teve Rajamets

Milline raadioliige sina oled? Tee test ja saa teada!
Sa oled nagu Teve Rajamets!

Sa oled sõbralik ja positiivne inimene, kellele meeldib aktiivne eluviis. Armastad ujumist, jõusaalis käimist ja koos sõpradega uute kohtade avastamist. Samal ajal naudid ka rahulikke hetki kodus pitsa seltsis.

Sind teeks õnnelikuks ootamatu suure rahasumma võitmine, mis avaks uksed uutele võimalustele ja seiklustele. Sul kõlab taustal popmuusika, mis loob positiivse tausta sinu igapäevale.

Sinu jaoks oleks ideaalne elupaik maal, metsade vahel, kus saaksid nautida looduse ilu ja rahu. Samal ajal hindaksid tööd, mis viib sind erinevatesse paikadesse, pakkudes seiklusi ja uusi kogemusi.

Sinu lemmikud kohad Tõrvas on Malmizza, Vanamõisa järv ja pubi Juudas, kus saad nautida meeldivat seltskonda ja hubast õhkkonda. Su moto "Vähem vingumist, rohkem lahendusi" peegeldab su lahenduskeskset ellusuhtumist.

Sulle võiks meeldida Teve saade Tümmisaun
Mirtel Niinemets

Milline raadioliige sina oled? Tee test ja saa teada!
Sa oled nagu Mirtel Niinemets!

Sa oled väga mitmekülgne ja aktiivne inimene, kellele meeldib end erinevates tegevustes proovile panna. Sinu ideaalse päeva osaks on kindlasti kultuurisündmuste nautimine, olgu selleks siis kontserdid, teatrietendused või kunstinäitused.

Jooksmine on sinu jaoks oluline tegevus, mis aitab sul lõdvestuda ja enda eest hoolitseda. Su elu võiks võrrelda komöödiaga, kus igapäevaseid seiklusi saadab rõõmsameelne ja positiivne meeleolu. Rokkmuusika on sinu lemmik, andes sulle energiat ja inspireerides sind igapäevaelus.

Tahaksid elada väikelinnas, kus saaksid nautida rahulikku elutempot ja samas tegeleda tööga, mis viiks sind palju ringi reisima ning pakuks põnevaid väljakutseid.

Tõrvas naudiksid kindlasti aega Vanamõisa rannas, kus saaksid lõõgastuda ja loodust nautida.

Võiksid kuulata Mirteli saadet Mirteliga Ameerika mägedel
Aveli Heletuli

Milline raadioliige oled sina? Tee test ja saad teada!
Sa oled nagu Aveli Heletuli!

Sa oled lõbus ja seiklushimuline hing, kelle lemmiktoit on salat ning kes armastab kodus trenni teha. Sulle meeldib avastada maailma koos sõpradega ning erilist rõõmu pakub sulle kohtumine võõra sõbraliku koeraga. Nagu Aveli, naudid ka sina Tõrvas Läti Saatkonda, Vanamõisa järve ja terviseradadel või disc golfi mängimas käimist.

Kui midagi läheb plaaniväliselt naljakalt, ütled sa ikka: "Keegi peab seda tööd ju ka tegema," sest sa tead, et elu on elamiseks ja seiklusteks. Nagu Aveli, võid ka sina unistada elamisest maal metsade vahel ning soovid avastada uusi põnevaid loomi ja taimi sügavas džunglis. Sulle meeldib jagada naeru ja pidada sügavaid jutuajamisi ägedate inimestega, sest sina tead, et elu ongi loodud nende asjade jaoks.

Peaksid kindlasti kuulama Aveli saadet "MarVeli jutud" .
Anneli Heletuli

Milline raadioliige oled sina? Tee test ja saad teada!
Sa oled nagu Anneli Heletuli!

Sul on hea maitse, sest armastad pitsat, naudid jooksmist ja naudid kodus rahulikult olemist. Õnnelikuks teeb sind ootamatu suure rahasumma võitmine, kuid õnnetuks võid muutuda, kui unustad salvestada dokumendi, millega oled terve päeva vaeva näinud. Kui sinu elust tehtaks film, oleks see lõbus komöödia. Naudid popmuusikat ja tahad elada suurlinnas välismaal, kus töötaksid õpetajana. Tõrvas eelistaksid süüa Läti saatkonnas, ujuda Vanamõisas või teha toimetusi kodus aias. Lisaks armastad lugeda ja unistad minna kosmosesse, et avastada uusi planeete ja tähti.

Sinu elu moto on 'no jah, elu on halb'.
Grete Rohtla

Milline raadioliige oled sina? Tee test ja saad teada!
Sa oled nagu Grete Rohtla!

Sinu ideaalne päev on töine ja sa naudid seda, kui saad palju ära teha. Sulle meeldib kodune puder ja kotletid ning naudid jõusaalis treenimist. Tahaksid päästa kellegi elu ning kui su elu oleks film, oleks see dokumentaal. Sinu lemmikmuusika on popmuusika ning ideaalses maailmas elaksid suurlinnas ja oleksid mõne ettevõtte või asutuse juht. Tõrvaks võib sind leida Bistroost, Vanamõisa järve äärest või mõnelt keskväljaku peolt.

Iseloomult oled optimist igas olukorras, ambitsioonikas, sihikindel, sõbralik ja julge. Vabal ajal meeldib sulle veeta aega endale kallite inimestega, panna end proovile, teha sporti ja olla aktiivne, ning nautida kultuuriüritusi. Sinu moto on 'Leia alati võimalus naeratamiseks. See ei pruugi sulle eluaastaid juurde lisada, kuid kindlasti lisab see elu sinu aastatesse' ning 'Tantsi ka siis, kui muusika vaikib'.

Peaksid kuulama Grete saadet Eestimaale reisima
Kirke Mia Vihur

Milline raadioliige oled sina? Tee test ja saad teada!
Sa oled nagu Kirke Mia Vihur!

Sulle meeldib kõik hea ja maitsev ning tunned rõõmu pallimängudest ja rahulikult kodus olemisest. Ideaalne päev sisaldaks hingesugulasega kohtumist, kuid katastroofiline oleks 3 päeva hammaste mittepesemist. Kui sinu elust tehtaks film, oleks zanriks draama. Sulle meeldib popmuusika ning tahaksid elada suurlinnas ja olla seal mõne ettevõtte või asutuse juht. Tõrvas võiks sind leida Vanamõisa äärest või kodus toimetades.

Oled väga loov paljudel erinevatel aladel. Vabal ajal vaatad filme/seriaale, vahetevahel heegeldad ja sulle meeldib ise süüa teha. Samuti meeldib sulle kõik, mis on seotud enda üles sättimisega. Sa naudid erinevaid mänge, näiteks võrkpalli ja jalgpalli, ning samuti meeldib sulle näitlemine ja heas seltskonnas viibimine.
Kärt Karu

[Milline raadioliige oled sina? Tee test ja saad teada!
Sa oled nagu Kärt Karu!

Sulle meeldib aega veeta peol või suurematel seltskondlikel üritustel, kus sa särad nagu päikesekiir! Pastat süües sulab su süda. Eriliselt õnnelikuks teeb sind kohtumine võõra sõbraliku koeraga - see on nagu armastus esimesest silmapilgust!

Sinu elu on kui komöödiafilm, kus igal sammul kostab taustal popmuusika, mis paneb su varbad tatsuma. Idealis elaksid väikelinnas, kus keeraksid poliitikasõlmi ja teeksid muudatusi, mida maailm vajab!

Kui oled Tõrvas, siis leiab sind alati kas Malmizzast, Vanamõisa äärest või Tõrva kinost - sa oled nagu linna süda, alati liikuv ja tegus!

Oled uudishimulik ambivert, kes viib kõik asjad alati lõpuni. Raamatud on su sõbrad, kõrvaklapid su kaaslased õues jalutades ja lähedased su kallid - seltskond, kelle seltsis sa alati särad!

Niivõrd kuivõrd see moto on, aga usud, et me mõtleme oma tuju halvaks või heaks. Ühesõnaga, mõtleme ainult häid mõtteid ja oleme optimistid - sest sinu päev on alati päikeseline, isegi kui väljas vihma sajab!

Kuula kindlasti Kärdi intervjuud Tõrva vallavanemaga
Laura-Liisa Villonen

Milline raadioliige oled sina? Tee test ja saad teada!
Sa oled nagu Laura-Liisa Villonen

Sa oled tõeline Tõrva raadio entusiast, kellele meeldib veeta aega teiste raadiokatega, luues ühiselt põnevaid saateid ja jagades raadiomaailmas kogetut. Sinu süda lööb eriti kiiresti just raadio-atmosfääris, kus tunned end koduselt ja inspireerituna.

Kui sa parasjagu raadios ei viibi, naudid aega oma kodus või mõnes muus mõnusas kohas nagu Mulgi Mugilas või Riiska ääres. Need on paigad, kus saad lõõgastuda ja laadida end uuteks projektideks.

Sinu elu võiks võrrelda komöödiaga, kus igapäevaseid seiklusi saadab rõõmsameelne ja positiivne meeleolu. Popmuusika paneb su südame rõõmust tantsima ning pasta on toit, mis pakub sulle parimaid maitseelamusi.

Oled uudishimulik ja sõbralik inimene, kes unistab elust suurlinnas, kus on palju võimalusi ja põnevaid seiklusi.

Võiksid kuulata Laura-Liisa Vabamussi saadet
Alice Rüütel

Milline raadioliige oled sina? Tee test ja saad teada!
Sa oled nagu Alice Rüütel!

Oled tõeliselt tegus tegelane, kes naudib elu täiel rinnal. Sinu süda kuulub muusikale ja kõigele sellega seotule. Armastad tantsimist, laulmist, klaveril mängimist ja võrkpalli - need on sinu jaoks olulised nagu hingamine. Samuti naudid filmide ja sarjade vaatamist ning uute inimestega tutvumist, iga kohtumine avab sulle uue maailma.

Unistad sellest, et saaksid kellegi elu päästa - see näitab su suurt südant ja soovi teha head. Sul on rahulik ja maalähedane hing, mis ihkab elada maal metsade vahel. Unistad töötamisest õpetajana, et saaksid jagada oma teadmisi ja kogemusi teistega ning samal ajal õppida ka ise pidevalt uut.

Sinu suur nõrkus on šokolaad, samas saab sellega sulle alati rõõmu valmistada. Su elu oleks filmina kindlasti lõbus komöödia, sest sinu elus on alati ruumi naerule ja lustile. Vabal ajal eelistad kuulata rokkmuusikat.

Tõrvas võib sind sageli leida Malmizzast, Riiska äärest või hoopis kodus toimetades, nautides oma rahulikku ja hubast keskkonda. Sa võtad iga päeva kui väljakutset ja seiklust, olles valmis kõigeks, mis elu sulle pakub. Sinu avatud meel ja positiivne suhtumine teevad sinust kordumatu ja inspireeriva inimese.

Sulle võiks meeldida Alicei saade Vabamuss
Heidi Pruus

Milline raadioliige oled sina? Tee test ja saad teada!
Sa oled nagu Heidi Pruus!

Oled täpne ja analüütiline, eelistades enne otsustamist kõik aspektid hoolikalt läbi mõelda. Eksprompt olukorrad pole päris sinu teetassike, kuid samas hindad loomingulisi tegevusi ning naudid loomingulist vabadust. Sinu ideaalne päev oleks täis erinevaid loomingulisi ettevõtmisi, millega saad oma ideid ja inspiratsiooni vabalt väljendada. Samuti on sulle oluline sport, eriti naudid jooksmist, mis aitab lõdvestuda ja vaimu värskendada.

Haridus ja kultuur on sinu jaoks olulised ning unistad ka suure rahasumma võitmise võimalusest, mis võimaldaks sul oma unistusi veelgi enam ellu viia. Näed end elamas maal metsade vahel.

Kui sinu elu oleks film, kujutaks see endast segu draamast ja coming-of-age filmist, millele annab vürtsi vintage vibe'iga atmosfäär ning taustaks kõlaks hip-hop muusika. Sinu ametisoovid on mitmekülgsed, ulatudes moedisainist lasteraamatute illustratsioonide tegemiseni, arhitektuurist sisekujundamiseni. Tõrvas eelistad käia Malmizzas või Vanamõisa rannas, kus saad nautida looduse ilu ja rahu.

Olgu olukord milline tahes, suudad alati leida lahendusi. Pead oluliseks nii enda välisilme kui ka sisemise tasakaalu hoidmist, hindad tervislikke eluviise ja enda eest hoolitsemist. Sinu mitmekülgsus teeb sinust ainulaadse ja inspireeriva inimese.

Võiksid kuulata Heidi saadet Heidi hitid
Oliver Kõvask

Milline raadioliige oled sina? Tee test ja saad teada!
Sa oled nagu Oliver Kõvask!

Oled lõbus ja seltskondlik inimene, kes naudib aega perega veetes ning hindab lähedaste seltskonda. Unistad töökohast meelelahutuse ja näitlemise valdkonnas, kus saaksid end vabalt väljendada ja oma loovust rakendada. Sinu elust võiks teha dokumentaalfilm, kus sa ise mängiksid peaosas ning kõik su seiklused ja kogemused oleksid kaamera ees jälgitavad. Armastad kuulata hip-hop muusikat, mis pakub sulle inspiratsiooni ja rõõmu.

Unistad kodust maal metsade vahel, kus saaksid nautida rahu ja looduse ilu ning vabalt oma asju ajada. Tõrvas eelistad käia Riiska ääres, kus saad looduse keskel lõõgastuda ja mõtteid koguda.

Vabal ajal tegeled muusikaga, mis on sind rikastanud ja palju uut õpetanud. Vahel võid olla tüütu, kuid üldiselt oled sõbralik ja toetav kaaslane, kes oskab teisi lõbustada ja naerma ajada. Praegu on sinu moto: "Ära küsi küsimusi vaid vasta vastustele", mis näitab su mängulist suhtumist elusse.
v Sulle võiks huvi pakkuda Oliveri vestlus ühe kuulsa mehega:
Mikk Üksvärav

Milline raadioliige oled sina? Tee test ja saad teada!
Sa oled nagu Mikk Üksvärav!

Oled seltskondlik ja vaimukas inimene, kellele meeldivad lõbusad koosviibimised ja head naljad. Tunned end kõige paremini pidudel ja suurematel üritustel, kus saad sõpradega koos aega veeta. Samuti naudid sporditegemist, eriti meeskonnas tegutsemist ja pallimänge.

Unistad elust väikelinnas ja oma ideaalse töökoha leidmisest, eelistatult mõne ettevõtte või asutuse juhina, et saaksid oma juhtimisoskusi rakendada. Kui sinu elust tehtaks film, oleks see draama, mis sisaldaks hulgaliselt põnevaid ja emotsionaalseid hetki. Eelistad kuulata eelkõige rokkmuusikat, mis annab sulle energiat ja inspireerib.

Tõrvas on sinu jaoks olulised kohad Mulgi Mugila, Vanamõisa järv ja Tõrva kino. Mõtteviis "Think smarter not harder" väljendab sinu lähenemist elule, sa hindad nutikust ja tarkust ning eelistad leida efektiivseid lahendusi.
Marilin Hindre

Milline raadioliige oled sina? Tee test ja saad teada!
Sa oled nagu Marilin Hindre!

Oled nagu põrkepall, valmis igaks uueks suunamuutuseks, mis elu sulle ette viskab. Sa hoolid südamest oma perest ja unistad hingesugulase leidmisest. Tulevikus kujutad end elamas välismaal, kus saad teha tööd, mis viib sind paljudele reisidele, kus saad avastada uusi paiku ning kogeda kauneid hetki.

Su lemmiktoit on pitsa ja naudid jooksmist. Kui su elu oleks film, oleks see kindlasti draama, mille taustaks mängiks rokkmuusika, rõhutades sinu seikluslikku ja emotsionaalset elu.

Tõrvas leiab sind sageli nendest kolmest kohast: Malmizzast, Vanamõisa äärest või Tõrva kinost, kus saad lõõgastuda ja aega veeta. Vabal ajal naudid kunstiga tegelemist. Samuti otsid julge maailmarändurina põnevaid seiklusi.

Sulle võiks meeldida Marilini saade Muusikaseid

Share your Results:


Continue reading

Current track

Title

Artist