COVID-19 LEEVENDUSPROGRAMM #2: keskkond on teemaks
Täna pakume teile meie järelkuulamisest 28. detsembril 2019 eetris olnud “Keskkonnatunni” saate, mida juhtis Marian Orav. Tal oli külas keskkonnaaktivist MTÜst Fridays For Future. Järgnevatel päevadel pakume teile…
Loe edasi →